Lokal handlowo-usługowy w Białych Błotach

lokalizacja: Białe Błota

2 000 PLN

50 PLN / m2

Opis nieruchomości

Zapraszam do zapoznania się z ofertą lokalu  na wynajem oo powierzchni ok. 40 mkw usytuowanego w znakomitej lokalizacji przy głównej drodze  w  Białych Błotach.

Lokal handlowo- usługowy do własnej aranżacji.
Nieruchomość posiada witrynę oraz liczne miejsca parkingowe.

Na obecną chwile  w lokalu znajdują się wydzielone  3 pomieszczenia oraz sanitariat.

KOSZT:
Najem 2000 zł + Vat ( możliwość negocjacji)
-ogrzewanie centralne płatne z metra ( bądź we własnym zakresie),
-media według zużycia.

Zapraszam do kontaktu oraz na prezentację.

Kontaktując się z agentem odpowiedzialnym za ofertę, koniecznie zapytaj jakie są warunki współpracy z naszym biurem oraz co w związku ze współpracą zapewniamy.
Dbając o bezpieczeństwo klientów sprzedających, a często także na ich wyraźne życzenie, nie podajemy adresów nieruchomości bez podpisania uprzednio umowy o pośrednictwo w kupnie lub najmie.

Wszelkie podane przez Biuro informacje nie są ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Zgodnie z Ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych z dnia 4 lutego 1994 roku (Dz.U.94 Nr 24 poz. 83, sprost.: Dz.U.94 Nr 43 poz.170) wykorzystywanie autorskich pomysłów, rozwiązań, kopiowanie, rozpowszechnianie zdjęć, fragmentów grafiki, tekstów opisów w celach zarobkowych, bez zezwolenia autora jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich oraz podlega karze. Znaki towarowe i graficzne są własnością firmy Nieruchomości Apartament.

Kontakt do opiekuna:

NIERUCHOMOŚCI APARTAMENT

PAULINA SKOWRON
Nieprawidłowy adres E-mail
Mapa

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.