O nas

Firma Nieruchomości Apartament to jedno z większych biur nieruchomości w Polsce! Jesteśmy Laureatem Konkursu Orły Nieruchomości 2021, Laureatem Konkursu Orły Nieruchomości GOLD 2021 oraz Laureatem Konkursu Orły Nieruchomości 2022.

W latach 2022 oraz 2023 roku zostaliśmy docenieni przez Instytut Badań Marki i w związku z tym otrzymaliśmy Certyfikat Marki Uznanej na Polskim Rynku.


W 2020 roku zajęliśmy 11 pozycję w skali całego kraju, w konkursie Lider Nieruchomości przygotowanym przez portal Otodom.pl, a w kategorii „obsługa tajemniczego klienta” zajęliśmy wysokie, trzecie miejsce!


W województwie kujawsko-pomorskim, pomorskim oraz dolnośląskim jesteśmy na pierwszych pozycjach polecanych biur zajmujących się pośrednictwem nieruchomości według portalu Morizon.pl, otodom.pl czy oferteo.pl.


Istniejemy na rynku nieruchomości od 2011 roku i działamy na terenie województw: kujawsko-pomorskiego, wielkopolskiego, dolnośląskiego, opolskiego oraz pomorskiego. Na potrzeby klienta, jesteśmy w stanie świadczyć usługi także w innych rejonach Polski.

Zajmujemy się pośrednictwem w transakcjach kupna, sprzedaży i wynajmu mieszkań, domów, działek oraz lokali użytkowych. Posiadamy w ofercie najciekawsze oferty sprzedaży nieruchomości, niejednokrotnie w najlepszych cenach na rynku! Pomagamy klientom w wielu trudnych sytuacjach, pojawiamy się wówczas kiedy myślą że nie poradzą sobie ze sprzedażą bądź kupnem nieruchomości. Warto oddać sprzedaż czy kupno nieruchomości w ręce profesjonalistów, ponieważ każdego dnia szukamy nieruchomości dopasowanych do potrzeb klienta, więc mamy duże rozeznanie na lokalnym rynku, a niejednokrotnie klienci trafiają do nas z polecenia więc mamy też w bazie nieruchomości oferty na wyłączność, których nie znajdziecie Państwo w żadnym innym biurze!

W celu skutecznego zaspokojenia potrzeb naszych Klientów, korzystamy z obszernej i aktualnej bazy nieruchomości czy osób poszukujących nieruchomości, współpracujemy z innymi biurami nieruchomości i deweloperami oraz korzystamy z najnowszych narzędzi marketingowych, służących do szybkiej i skutecznej realizacji celu jakim jest sprzedaż, szczególnie w tych trudnych czasach!

W naszym zespole znajdziecie Państwo profesjonalistów, którzy zajmują się nieruchomościami od lat i zawsze służymy pomocą. Wielu spośród naszych agentów posiada licencje pośredników w obrocie nieruchomościami, co jest rzadkością w wielu biurach. Zawsze skupieni na kliencie pomagamy mu znaleźć najlepsze rozwiązanie. Jesteśmy zdeterminowani, otwarci i wyrozumiali.
Nasze zadania obejmują między innymi weryfikację stanu prawnego nieruchomości, doradztwo i pomoc w kwestii uzyskania niezbędnych dokumentów, wsparcie podczas negocjacji oraz doprowadzenie transakcji do jej finalizacji. W ramach obsługi polecamy skutecznych i najlepszych doradców kredytowych, rzetelnych notariuszy oraz radców prawnych.

Zakup, sprzedaż czy wynajęcie nieruchomości to nieproste i żmudne zadanie. Znajomość lokalnego rynku nieruchomości oraz kompleksowa obsługa prowadzona przez doświadczonych doradców, zapewnia bezpieczeństwo i satysfakcję z przeprowadzonej transakcji oraz oszczędza Państwa czas. Dla zwiększenia Państwa bezpieczeństwa posiadamy ubezpieczenie z tytułu odpowiedzialności cywilnej.
KUPUJEMY NIERUCHOMOŚCI ZA GOTÓWKĘ!

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

tel. 608 894 800

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.