Wilkszyn działa inwestycyjna, idealna pod domy!!!

lokalizacja: Wilkszyn, Skowronkowa

800 000 PLN

56 PLN / m2

Opis nieruchomości

NIE CZEKAJ ZADZWOŃ JUŻ DZIŚ
Kamil 
tel.530-140-800


Do sprzedania działka rolno-budowlana w atrakcyjnej okolicy. Inwestycja o powierzchni 14320 m2  jest miejscem z przeznaczeniem budowlanym o zabudowie domów jednorodzinnych. 
Położona w miejscowości Wilkszyn, są to obrzeża Wrocławia.
Idealna Inwestycja dla dewelopera 

opis działki:


  • Powierzchnia: 14320 m2 - dwie mniejsze działki ( sprzedaż tylko razem)

  • Lokalizacja: Wilkszyn ( 17km do rynku we Wrocławiu) 

  • Przeznaczenie: Działka rolno-budowlana (zgoda na zabudowę jednorodzinną)

  • Media: wykopana studnia nieużytkowa

  • Dodatkowe informacje: działkę można podzielić na mniejsze grunty, zgoda na wydzielenie drogi dojazdowej do każdej mniejszej posesji

  • Asfaltowa droga dojazdowa do inwestycji.

  • Cicha spokojna okolica a zarazem niedaleko miasta 


Cena i warunki sprzedaży do negocjacji. Chętnie odpowiem na dodatkowe pytania i umówię się na spotkanie w celu prezentacji  działki.


Kamil
tel. 530-140-800
e-mail. kamilm@nieruchomosci-online.pl
 


Kontaktując się z agentem odpowiedzialnym za ofertę, koniecznie zapytaj jakie są warunki współpracy z naszym biurem oraz co w związku ze współpracą zapewniamy.
Dbając o bezpieczeństwo klientów sprzedających, a często także na ich wyraźne życzenie, nie podajemy adresów nieruchomości bez podpisania uprzednio umowy o pośrednictwo w kupnie lub najmie.

Wszelkie podane przez Biuro informacje nie są ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Zgodnie z Ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych z dnia 4 lutego 1994 roku (Dz.U.94 Nr 24 poz. 83, sprost.: Dz.U.94 Nr 43 poz.170) wykorzystywanie autorskich pomysłów, rozwiązań, kopiowanie, rozpowszechnianie zdjęć, fragmentów grafiki, tekstów opisów w celach zarobkowych, bez zezwolenia autora jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich oraz podlega karze. Znaki towarowe i graficzne są własnością firmy Nieruchomości Apartament.

Kontakt do opiekuna:

NIERUCHOMOŚCI APARTAMENT

KAMIL MAKOLĄDRA
Nieprawidłowy adres E-mail
Mapa

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.