8 miejsc postojowych-Lipa Piotrowska ul.Bazyliowa

lokalizacja: Wrocław, Bazyliowa

20 000 PLN

1 739 PLN / m2

Opis nieruchomości

Dorota tel:533 620 660

TYLKO U NAS W BIURZE !!!
BEZ PCC !!!
CENA  BRUTTO z FV !!!

Proponuję sprzedaż 8 miejsc postojowych usytuowanych w dwóch garażach podziemnych w inwestycji z 2017roku znajdującej się na Lipie Piotrowskiej przy ul. Bazyliowej oraz ul. Cynamonowej. 

Miejsca są przestronne, szerokie i wygodne do parkowania.
Parking z windą-dostosowany dla osób niepełnosprawnych, dobrze utrzymany, zadbany z automatyczną bramą na pilota oraz system oddymiania,

Przy zakupie inwestycyjnego pakietu - 8 miejsc w cenie 160 000zł.
Koszt wynajmu w tej lokalizacji to 200zł miesięcznie.
Miesięczne opłaty to około 50 zł.
Przy zakupie pojedynczym -1 miejsce cena 22 000zł.

MOŻLIWOŚĆ NEGOCJACJI!!!


Zapraszam do kontaktu.
Dorota tel:533 620 660

Kontaktując się z agentem odpowiedzialnym za ofertę, koniecznie zapytaj jakie są warunki współpracy z naszym biurem oraz co w związku ze współpracą zapewniamy.
Dbając o bezpieczeństwo klientów sprzedających, a często także na ich wyraźne życzenie, nie podajemy adresów nieruchomości bez podpisania uprzednio umowy o pośrednictwo w kupnie lub najmie.

Wszelkie podane przez Biuro informacje nie są ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Zgodnie z Ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych z dnia 4 lutego 1994 roku (Dz.U.94 Nr 24 poz. 83, sprost.: Dz.U.94 Nr 43 poz.170) wykorzystywanie autorskich pomysłów, rozwiązań, kopiowanie, rozpowszechnianie zdjęć, fragmentów grafiki, tekstów opisów w celach zarobkowych, bez zezwolenia autora jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich oraz podlega karze. Znaki towarowe i graficzne są własnością firmy Nieruchomości Apartament.

Kontakt do opiekuna:

NIERUCHOMOŚCI APARTAMENT

DOROTA KOŁT
Nieprawidłowy adres E-mail
Mapa

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.