Tania działka, niedaleko jeziora - Tylko u nas

lokalizacja: Wola

99 000 PLN

25 PLN / m2

Opis nieruchomości

Oferta tylko w naszym biurze.

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży działki rolnej z możliwością przeznaczenia pod zabudowę jednorodzinną. Jej powierzchnia wynosi 4000mkw. Dojazd do działki drogą asfaltową. Jest w kształcie zbliżonym do prostokąta. Działka jest narożnikowa. Z jednej strony  przylega do drogi asfaltowej na długości około 78m, a z drugiej strony przylega do drogi gruntowej utwardzonej tłuczniem na długości około 51m. Znajduje się blisko czystego i dużego jeziora Wolskiego i jeziora Kaczkowo oraz lasów. W Woli, nad jeziorem jest ładna plaża.Na jeziorze można uprawiać sporty motorowodne. Działka jest płaska i zadbana. Dostępne media, tj. prąd i woda z wodociągu znajdują się przy drodze. Bardzo dogodna lokalizacja, cisza i spokój.

Dobry dojazd do węzła  trasy S-5 w Rogowie i Bożejewicach (7km) i następnie Poznania (85km), Bydgoszczy (55km).

Zapraszam na prezentację.

Kontakt
Darek 798-857-383

Kontaktując się z agentem odpowiedzialnym za ofertę, koniecznie zapytaj jakie są warunki współpracy z naszym biurem oraz co w związku ze współpracą zapewniamy.
Dbając o bezpieczeństwo klientów sprzedających, a często także na ich wyraźne życzenie, nie podajemy adresów nieruchomości bez podpisania uprzednio umowy o pośrednictwo w kupnie lub najmie.

Wszelkie podane przez Biuro informacje nie są ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Zgodnie z Ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych z dnia 4 lutego 1994 roku (Dz.U.94 Nr 24 poz. 83, sprost.: Dz.U.94 Nr 43 poz.170) wykorzystywanie autorskich pomysłów, rozwiązań, kopiowanie, rozpowszechnianie zdjęć, fragmentów grafiki, tekstów opisów w celach zarobkowych, bez zezwolenia autora jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich oraz podlega karze. Znaki towarowe i graficzne są własnością firmy Nieruchomości Apartament.

Kontakt do opiekuna:

NIERUCHOMOŚCI APARTAMENT

DARIUSZ NOWAK
Nieprawidłowy adres E-mail
Mapa

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.