Tylko u nas!!! Dom z widokiem na jezioro...

lokalizacja: Jaśkowice Legnickie

549 000 PLN

4 403 PLN / m2

Opis nieruchomości

Nieruchomości Apartament
Izabella Paprocka

570 097 070

Oferta skierowana do osób ceniących sobie spokój, ciszę oraz bliski kontakt z naturą.

Na sprzedaż nieruchomość zabudowana w skład której wchodzą :
działka o powierzchni 700 m2 oraz budynek o powierzchni 124,7 m2.


W skład domu wchodzą:
- na parterze znajduje się ganek, przedpokój, pokój, kuchnia, duża spiżarnia, łazienka, toaleta, pomieszczenie
z piecem gazowym oraz przejście do budynku gospodarczego, który po remoncie może stanowić kolejne pomieszczenie mieszkalne.
- na  pierwszym piętrze znajdują się 3 pokoje, balkon oraz wejście na poddasze, które podobnie jak pomieszczenie gospodarcze na parterze, może zostać przystosowane w część użytkową.

Ogólny stan nieruchomości jest dobry, do odnowienia i zagospodarowania według gustu przyszłego właściciela.

 

W 2020 r. w domu zamontowano nową instalację gazową oraz grzejniki.
Rok później w 2021 r. wyremontowany został dach (dachówka alegra, pomieszczenie gospodarcze-dachówka karpiówka), wymieniono okna (na PCV), oraz wymieniono drzwi zewnętrzne na antywłamaniowe.
Płot został wykonany przez firmę zajmującą się metaloplastyką (brama elektryczna na pilota).

Największym atutem nieruchomości jest lokalizacja. Posiadłość znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie (w pierwszej linii brzegowej) jeziora jaśkowickiego. To właśnie na Jeziorze Jaśkowickim w 1994 r. złowiono największego w Polsce węgorza. Ważył 6,43 kg i miał długość 144 cm.

Jaśkowice Legnickie położone są 9 km od Legnicy. W miejscowości znajduje się stacja kolejowa. Czas przejazdu koleją z Jaśkowic do Legnicy to tylko kilka minut (ok 7min), natomiast czas przejazdu do Wrocławia zajmuje niecałą godzinę.

Zainteresowane osoby zapraszam do kontaktu i na prezentację.
Opiekun oferty / Izabella Paprocka
☎ 570 097 070

Kontaktując się z agentem odpowiedzialnym za ofertę, koniecznie zapytaj jakie są warunki współpracy z naszym biurem oraz co w związku ze współpracą zapewniamy.
Dbając o bezpieczeństwo klientów sprzedających, a często także na ich wyraźne życzenie, nie podajemy adresów nieruchomości bez podpisania uprzednio umowy o pośrednictwo w kupnie lub najmie.

Wszelkie podane przez Biuro informacje nie są ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Zgodnie z Ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych z dnia 4 lutego 1994 roku (Dz.U.94 Nr 24 poz. 83, sprost.: Dz.U.94 Nr 43 poz.170) wykorzystywanie autorskich pomysłów, rozwiązań, kopiowanie, rozpowszechnianie zdjęć, fragmentów grafiki, tekstów opisów w celach zarobkowych, bez zezwolenia autora jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich oraz podlega karze. Znaki towarowe i graficzne są własnością firmy Nieruchomości Apartament.

Kontakt do opiekuna:

NIERUCHOMOŚCI APARTAMENT

IZABELLA PAPROCKA
Nieprawidłowy adres E-mail
Mapa

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.