Dom wolnostojący z dużym ogródkiem.

lokalizacja: Debrzno

419 000 PLN

4 029 PLN / m2

Opis nieruchomości

Kontakt:
Alicja Skonieczna tel. 662-036-327

Oferujemy Państwu dom o powierzchni użytkowej 104 m2, w miejscowości Debrzno. Miejscowość położona jest nad jeziorami: Żuczek i Staw Miejski, nad rzeką Debrzynką

Dom II piętrowy, z piwnicą oraz strychem ( nie użytkowy):
Parter:
- 4 pokoje,
- kuchnia,
- łazienka.
Piętro:
- 4 pokoje,
- korytarz.

Do domu przynależny jest garaż wolnostojący (  20 m2) oraz pomieszczenie gospodarcze. Ogród o powierzchni 1400 m2, z licznymi nasadzeniami typu tuje, drzewa oraz warzywniakiem

Zlokalizowany jest w pobliżu stacji benzynowej.
Sklepy typu: Biedronka ( 1 km), POLOmarket ( 500 m), Pepco ( 550m), Rynek w Debrznie ( 1,3 km), szkoła podstawowa ( 1,5 km).


Kontakt:
alicjas@nieruchomosci-apartament.pl
Nieruchomości Apartament Oddział Pomorski ( Chojnice )


Kontaktując się z agentem odpowiedzialnym za ofertę, koniecznie zapytaj jakie są warunki współpracy z naszym biurem oraz co w związku ze współpracą zapewniamy.
Dbając o bezpieczeństwo klientów sprzedających, a często także na ich wyraźne życzenie, nie podajemy adresów nieruchomości bez podpisania uprzednio umowy o pośrednictwo w kupnie lub najmie.

Wszelkie podane przez Biuro informacje nie są ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Zgodnie z Ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych z dnia 4 lutego 1994 roku (Dz.U.94 Nr 24 poz. 83, sprost.: Dz.U.94 Nr 43 poz.170) wykorzystywanie autorskich pomysłów, rozwiązań, kopiowanie, rozpowszechnianie zdjęć, fragmentów grafiki, tekstów opisów w celach zarobkowych, bez zezwolenia autora jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich oraz podlega karze. Znaki towarowe i graficzne są własnością firmy Nieruchomości Apartament.

Plany Nieruchomości

Kontakt do opiekuna:

NIERUCHOMOŚCI APARTAMENT

ALICJA SKONIECZNA
Nieprawidłowy adres E-mail
Mapa

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.