Ładnie urządzone mieszkanie z działką i garażem

lokalizacja: Wschowa

366 000,00 PLN

6 100,00 PLN

Opis nieruchomości

"Nieruchomości Apartament"
Mikołaj Krzyżosiak 
513 383 116
 
Oferta dostępna tylko w naszym biurze!
Mieszkanie 60 m² | Garaż | Działka 5 arów

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o łącznej powierzchni użytkowej 60 m², położone na 2 piętrze w zadbanym budynku. Układ mieszkania: otwarta kuchnia połączona z salonem, łazienka (po remoncie), 2 pokoje (1 z pokoi został zaadaptowany z patio), w każdym pokoju zamontowane rolety zewnętrzne oraz moskitiery. Mieszkanie jest po odświeżeniu - rok temu zostało pomalowane, łazienka przeszła remont, dzięki czemu lokal nie wymaga dodatkowych nakładów finansowych i jest gotowy do zamieszkania. Dodatkowe atuty nieruchomości: garaż murowany, piwnica 6 m², pomieszczenie strychowe, dzierżawiona działka o powierzchni 5 arów. Działka: zagospodarowana, bez dodatkowych nakładów finansowych, domek z zadaszeniem, nasadzenia roślin uprawnych, możliwość podłączenia prądu. To idealna propozycja dla osób szukających mieszkania z dodatkowymi przestrzeniami gospodarczymi oraz własnym miejscem do wypoczynku.

Mikołaj Krzyżosiak/opiekun oferty 
513 383 116

Kontaktując się z agentem odpowiedzialnym za ofertę, koniecznie zapytaj jakie są warunki współpracy z naszym biurem oraz co w związku ze współpracą zapewniamy.
Dbając o bezpieczeństwo klientów sprzedających, a często także na ich wyraźne życzenie, nie podajemy adresów nieruchomości bez podpisania uprzednio umowy o pośrednictwo w kupnie lub najmie.

Prowizja jest uzgadniania indywidualnie, na spotkaniu i zależy od zakresu wykonywanych obowiązków na rzecz klienta zamawiającego.

Wszelkie podane przez Biuro informacje nie są ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Zgodnie z Ustawą z dnia 26 lipca 2024 r. o zmianie ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, ustawy o ochronie baz danych oraz ustawy o zbiorowym zarządzaniu prawami autorskimi i prawami pokrewnymi, wykorzystywanie autorskich pomysłów, rozwiązań, kopiowanie, rozpowszechnianie zdjęć, fragmentów grafiki, tekstów opisów w celach zarobkowych, bez zezwolenia autora jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich oraz podlega karze. Znaki towarowe i graficzne są własnością firmy Nieruchomości Apartament.

Kontakt do opiekuna:

NIERUCHOMOŚCI APARTAMENT

MIKOŁAJ KRZYŻOSIAK
Nieprawidłowy adres E-mail
Mapa

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.