2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem - Trzcianka
Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 63,40m2, położone na pierwszym piętrze w spokojnej części Trzcianki. To idealna propozycja dla osób szukających nieruchomości z potencjałem, w cichej okolicy, z możliwością aranżacji wnętrza według własnego gustu.
Mieszkanie składa się z:
- dwóch ustawnych pokoi
- kuchni
- łazienki
- przedpokoju.
Nieruchomość jest do odświeżenia, jednak wiele kluczowych elementów zostało już wykonanych, co znacząco ograniczy przyszłe koszty remontowe.
Najważniejsze atuty:
- nowe podłogi
- nowe drzwi
- wymieniona instalacja elektryczna
- nowe sufity
- piec grzewczy w kuchni mający około 3,5 roku
- dach po remoncie w 2023 roku
- elewacja budynku wykonana jesienią 2025 roku
- mieszkanie sprzedawane z umeblowaniem
Do mieszkania przynależą:
- piwnica
- dwie szopki
- niewielki ogródek.
Nieruchomość znajduje się we wspólnocie mieszkaniowej, a czynsz wynosi około 408 zł.
To mieszkanie będzie świetnym wyborem zarówno dla osób szukających swojego pierwszego lokum, jak i dla klientów ceniących spokojną lokalizację.
Zapraszam do kontaktu oraz umówienia prezentacji nieruchomości.
Martyna Srebna
574-961-460
Kontaktując się z agentem odpowiedzialnym za ofertę, koniecznie zapytaj jakie są warunki współpracy z naszym biurem oraz co w związku ze współpracą zapewniamy.
Dbając o bezpieczeństwo klientów sprzedających, a często także na ich wyraźne życzenie, nie podajemy adresów nieruchomości bez podpisania uprzednio umowy o pośrednictwo w kupnie lub najmie.
Prowizja jest uzgadniania indywidualnie, na spotkaniu i zależy od zakresu wykonywanych obowiązków na rzecz klienta zamawiającego.
Wszelkie podane przez Biuro informacje nie są ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.
Zgodnie z Ustawą z dnia 26 lipca 2024 r. o zmianie ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, ustawy o ochronie baz danych oraz ustawy o zbiorowym zarządzaniu prawami autorskimi i prawami pokrewnymi, wykorzystywanie autorskich pomysłów, rozwiązań, kopiowanie, rozpowszechnianie zdjęć, fragmentów grafiki, tekstów opisów w celach zarobkowych, bez zezwolenia autora jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich oraz podlega karze. Znaki towarowe i graficzne są własnością firmy Nieruchomości Apartament.
Mieszkanie z potencjałem - Trzcianka
lokalizacja: Trzcianka
280 000,00 PLN
4 416,40 PLN
Dane szczegółowe
- Typ transakcji: sprzedaż
- Typ nieruchomości: Mieszkanie
- Lokalizacja: Trzcianka
- Powierzchnia:63,40 m2
- Liczba pokoi: 2
- Rok budowy: 1920
- Piętro: 1 z 2
- Numer oferty: 656922
- Cena: 280 000,00 PLN
- Cena za m2: 4 416,40 PLN
Opis nieruchomości
Kontakt do opiekuna:
NIERUCHOMOŚCI APARTAMENT