Mieszkanie 46,36 mkw, 3 pokoje, balkon.
Oferujemy na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 46,36 mkw z balkonem 10,94 mkw z wyjściem z salonu, położone na 1. piętrze nowoczesnego, kameralnego Osiedla Zakątek w centrum Rypina, tuż przy Parku Miejskim. Idealne dla osób ceniących ciszę, zieleń i komfort życia w sercu miasta.
Układ mieszkania:
-hol
-salon z aneksem kuchennym (wyjście na balkon)
-2 sypialnie
-łazienka z WC
Okna wychodzą na wschód, mieszkanie jest jasne, słoneczne i przestronne.
Dodatki:
-komórka lokatorska (10 000 zł)
-obowiązkowe miejsce parkingowe (40 000 zł)
Atuty osiedla:
-zamknięte, monitorowane i nowoczesne budynki 3-kondygnacyjne
-winda i ogrzewanie z ciepłociągu miejskiego
-plac zabaw, ścieżki komunikacyjne, droga wewnętrzna
-w inwestycji dostępne mieszkania o powierzchni od 27,14 mkw do 58,16 mkw.
-niektóre mieszkania z ogródkami 50-252 mkw
-wysoka jakość materiałów i komfortowe wykończenie
Lokalizacja:
-kilka minut spacerem do galerii, sklepów, szkół i przedszkoli
-w pobliżu szpital, przychodnia i kompleks basenowy
-szybki dojazd do trasy Sierpc-Warszawa (ok. 1,5 h) - atrakcyjna również pod inwestycję
Stan: deweloperski do wykończenia. Budowa trwa, sprzedaż mieszkań rozpoczęta - ilość lokali ograniczona.
Dlaczego warto:
-bezpieczny zakup i atrakcyjna cena
-pomoc w uzyskaniu kredytu i doradztwo przy inwestycji
-idealne miejsce dla singla, pary lub rodziny
Nie przegap okazji - zadzwoń i umów się na prezentację!
Zapraszamy do kontaktu i prezentacji, ilość wolnych lokali ograniczona.
Kontaktując się z agentem odpowiedzialnym za ofertę, koniecznie zapytaj jakie są warunki współpracy z naszym biurem oraz co w związku ze współpracą zapewniamy.
Dbając o bezpieczeństwo klientów sprzedających, a często także na ich wyraźne życzenie, nie podajemy adresów nieruchomości bez podpisania uprzednio umowy o pośrednictwo w kupnie lub najmie.
Prowizja jest uzgadniania indywidualnie, na spotkaniu i zależy od zakresu wykonywanych obowiązków na rzecz klienta zamawiającego.
Wszelkie podane przez Biuro informacje nie są ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.
Zgodnie z Ustawą z dnia 26 lipca 2024 r. o zmianie ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, ustawy o ochronie baz danych oraz ustawy o zbiorowym zarządzaniu prawami autorskimi i prawami pokrewnymi, wykorzystywanie autorskich pomysłów, rozwiązań, kopiowanie, rozpowszechnianie zdjęć, fragmentów grafiki, tekstów opisów w celach zarobkowych, bez zezwolenia autora jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich oraz podlega karze. Znaki towarowe i graficzne są własnością firmy Nieruchomości Apartament.
46,36 mkw, 3 pokoje, balkon, 1. piętro – Rypin
lokalizacja: Rypin
347 700,00 PLN
7 500,00 PLN
Dane szczegółowe
- Typ transakcji: sprzedaż
- Typ nieruchomości: Mieszkanie
- Lokalizacja: Rypin
- Powierzchnia:46,36 m2
- Liczba pokoi: 3
- Rok budowy: 2022
- Piętro: 1 z 3
- Numer oferty: 964133
- Cena: 347 700,00 PLN
- Cena za m2: 7 500,00 PLN
Opis nieruchomości
Kontakt do opiekuna:
NIERUCHOMOŚCI APARTAMENT