2 POKOJOWE MIESZKANIE/DOBRA LOKALIZACJA

lokalizacja: Lubin, Szkolna

205 000 PLN

5 694 PLN / m2

Opis nieruchomości

Nieruchomości Apartament
Aleksandra - 575 111 655

OFERTA TYLKO W NASZYM BIURZE!


Proponuję sprzedaż mieszkania na ul. Szkolna, o łącznej powierzchni 36m2. W nieruchomości zostały wymienione wszystkie instalacje oraz okna na nowe. Mieszkanie do generalnego remontu. W skład nieruchomości wchodzi:
- przedpokój
- łazienka
- salon
- kuchnia
- pokój
Do mieszkania przynależy również piwnica.


Opłaty do spółdzielni ok. 380 w tym (fundusz remontowy, zaliczki na wodę, ogrzewanie oraz wywóz nieczystości). Media wg. zużycia.


W najbliżej okolicy znajduje się bogato rozwinięta infrastruktura handlowo-usługowa (markety spożywcze, przedszkola, szkoły podstawowe, place zabaw, komunikacja miejska).


Zapraszam do kontaktu oraz na prezentację.
Nieruchomości Apartament

Aleksandra - 575 111 655


Kontaktując się z agentem odpowiedzialnym za ofertę, koniecznie zapytaj jakie są warunki współpracy z naszym biurem oraz co w związku ze współpracą zapewniamy.
Dbając o bezpieczeństwo klientów sprzedających, a często także na ich wyraźne życzenie, nie podajemy adresów nieruchomości bez podpisania uprzednio umowy o pośrednictwo w kupnie lub najmie.

Wszelkie podane przez Biuro informacje nie są ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Zgodnie z Ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych z dnia 4 lutego 1994 roku (Dz.U.94 Nr 24 poz. 83, sprost.: Dz.U.94 Nr 43 poz.170) wykorzystywanie autorskich pomysłów, rozwiązań, kopiowanie, rozpowszechnianie zdjęć, fragmentów grafiki, tekstów opisów w celach zarobkowych, bez zezwolenia autora jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich oraz podlega karze. Znaki towarowe i graficzne są własnością firmy Nieruchomości Apartament.

Kontakt do opiekuna:

NIERUCHOMOŚCI APARTAMENT

ALEKSANDRA CHINIEWICZ
Nieprawidłowy adres E-mail
Mapa

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.