MIESZKANIE DEWELOPERSKIE Z MIEJSCEM POSTOJOWYM I KOMÓRKĄ LOKATORSKĄ - CHOJNICE, UL. GDAŃSKA
Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 33,24 mkw, usytuowane na nowoczesnym osiedlu przy ul. Gdańskiej w Chojnicach. Do lokalu przynależy komórka lokatorska o powierzchni użytkowej 1,26 mkw oraz naziemne miejsce postojowe.
Nieruchomość znajduje się w stanie deweloperskim, co daje przyszłemu właścicielowi możliwość aranżacji wnętrza według własnych potrzeb i gustu.
Układ mieszkania:
- salon z aneksem kuchennym,
- pokój,
- łazienka.
Mieszkanie posiada korzystną ekspozycję południowo-zachodnią, dzięki czemu wnętrza są jasne, dobrze doświetlone i przytulne przez większą część dnia.
Atuty nieruchomości:
- nowe osiedle,
- miejsce postojowe naziemne,
- komórka lokatorska,
- ogrzewanie z miejskiej ciepłowni,
- funkcjonalny układ pomieszczeń,
dogodna lokalizacja z łatwym dostępem do sklepów, punktów usługowych oraz komunikacji.
To idealna propozycja zarówno dla singla, pary, jak i inwestora szukającego mieszkania pod wynajem.
Zapraszam do kontaktu oraz na prezentację nieruchomości.
Kontakt:
Katarzyna Kołucka
Tel. 519676825
katarzynak@nieruchomosci-apartament.pl
Kontaktując się z agentem odpowiedzialnym za ofertę, koniecznie zapytaj jakie są warunki współpracy z naszym biurem oraz co w związku ze współpracą zapewniamy.
Dbając o bezpieczeństwo klientów sprzedających, a często także na ich wyraźne życzenie, nie podajemy adresów nieruchomości bez podpisania uprzednio umowy o pośrednictwo w kupnie lub najmie.
Prowizja jest uzgadniania indywidualnie, na spotkaniu i zależy od zakresu wykonywanych obowiązków na rzecz klienta zamawiającego.
Wszelkie podane przez Biuro informacje nie są ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.
Zgodnie z Ustawą z dnia 26 lipca 2024 r. o zmianie ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, ustawy o ochronie baz danych oraz ustawy o zbiorowym zarządzaniu prawami autorskimi i prawami pokrewnymi, wykorzystywanie autorskich pomysłów, rozwiązań, kopiowanie, rozpowszechnianie zdjęć, fragmentów grafiki, tekstów opisów w celach zarobkowych, bez zezwolenia autora jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich oraz podlega karze. Znaki towarowe i graficzne są własnością firmy Nieruchomości Apartament.
Tylko u nas! Mieszkanie z miejscem postojowym.
lokalizacja: Chojnice
270 000,00 PLN
8 122,74 PLN
Dane szczegółowe
- Typ transakcji: sprzedaż
- Typ nieruchomości: Mieszkanie
- Lokalizacja: Chojnice
- Powierzchnia:33,24 m2
- Liczba pokoi: 2
- Rok budowy: 2024
- Piętro: 3 z 4
- Numer oferty: 794494
- Cena: 270 000,00 PLN
- Cena za m2: 8 122,74 PLN
Opis nieruchomości
Kontakt do opiekuna:
NIERUCHOMOŚCI APARTAMENT