NOWE POGODNE
Atrakcyjne mieszkanie na 2. piętrze z pięknym widokiem!
W stanie deweloperskim
Nieruchomości Apartament prezentują mieszkanie o powierzchni 64,5 m², usytuowane na
2.piętrze apartamentowca na Osiedlu Nowe Pogodne.
To idealna propozycja dla osób poszukujących harmonii,spokoju oraz bliskości natury.
Opis mieszkania:
Kupując mieszkanie w stanie deweloperskim masz możliwość aranżacji lokalu według własnego pomysłu.
Nieruchomość ze względu na swoja lokalizacje świetnie nada się pod wynajem.
Jeżeli marzysz o "czterech kątach" , w których zrelaksujesz się po ciężkim dniu w pracy to mieszkanie jest dla Ciebie.
Budynek wyposażony jest w windę.
Do mieszkania przynależy wyznaczone miejsce parkingowe oraz komórka lokatorska
Apartament posiada balkon
Lokal składa się z:
- dwóch sypialni,
- jasnego i przestronnego salonu,
- kuchni
- łazienki
Zdjęcia stanowią efekt wizualizacji nieruchomości
Umów się na prezentację już dziś!
W celu udzielenia szczegółowych informacji zapraszam do kontaktu!
Pomagamy, również w uzyskaniu kredytu!
Kontakt : Izabela Narloch
Telefon : 728-746-549
izabelan@nieruchomosci-apartament.pl
Kontaktując się z agentem odpowiedzialnym za ofertę, koniecznie zapytaj jakie są warunki współpracy z naszym biurem oraz co w związku ze współpracą zapewniamy.
Dbając o bezpieczeństwo klientów sprzedających, a często także na ich wyraźne życzenie, nie podajemy adresów nieruchomości bez podpisania uprzednio umowy o pośrednictwo w kupnie lub najmie.
Prowizja jest uzgadniania indywidualnie, na spotkaniu i zależy od zakresu wykonywanych obowiązków na rzecz klienta zamawiającego.
Wszelkie podane przez Biuro informacje nie są ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.
Zgodnie z Ustawą z dnia 26 lipca 2024 r. o zmianie ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, ustawy o ochronie baz danych oraz ustawy o zbiorowym zarządzaniu prawami autorskimi i prawami pokrewnymi, wykorzystywanie autorskich pomysłów, rozwiązań, kopiowanie, rozpowszechnianie zdjęć, fragmentów grafiki, tekstów opisów w celach zarobkowych, bez zezwolenia autora jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich oraz podlega karze. Znaki towarowe i graficzne są własnością firmy Nieruchomości Apartament.
Mieszkanie na Osiedlu Nowe Pogodne
lokalizacja: Chojnice
615 000,00 PLN
9 534,88 PLN
Dane szczegółowe
- Typ transakcji: sprzedaż
- Typ nieruchomości: Mieszkanie
- Lokalizacja: Chojnice
- Powierzchnia:64,50 m2
- Liczba pokoi: 3
- Rok budowy: 2026
- Piętro: 2 z 5
- Numer oferty: 666553
- Cena: 615 000,00 PLN
- Cena za m2: 9 534,88 PLN
Opis nieruchomości
Kontakt do opiekuna:
NIERUCHOMOŚCI APARTAMENT