Klimatyczny lokal z funkcjonalną piwnicą

lokalizacja: Bydgoszcz, Pomorska

3 900 PLN

22 PLN / m2

Opis nieruchomości

Kontakt tel. Maciej Brzeski 798339773
Oferujemy Państwu klimatyczny lokal użytkowy w nie mniej klimatycznej kamienicy.
Jest to obiekt usytuowany na parterze oficyny przy ul Pomorskiej. Do lokalu przynależne są i gwarantowane dwa miejsca parkingowe. Jest to obiekt dwupoziomowy z czego parte ma 87 m2 i piwnica ok 80 m2. Na parterze wydzielone jest pomieszczenie biurowe. Cala powierzchnia parteru poddana była remontowi i wygląda świeżo i schludnie. Duże okna gwarantują dobre doświetlenie. Dodatkowo w piwnicy są wysokie pomieszczenia o powierzchni zbliżonej do parteru. Piwnica posiada własne niezależne wejście z zewnątrz. Lokal może być wykorzystywany na wiele sposobów poprzez handel, usługi np krawieckie fryzjerskie itp, biura, studio tatuażu pracownie plastyczne, projektowe lub inne. Koszty najmu podane wyżej plus opłaty za media.
Polecam zapraszam do kontaktu. 798339773

Kontaktując się z agentem odpowiedzialnym za ofertę, koniecznie zapytaj jakie są warunki współpracy z naszym biurem oraz co w związku ze współpracą zapewniamy.
Dbając o bezpieczeństwo klientów sprzedających, a często także na ich wyraźne życzenie, nie podajemy adresów nieruchomości bez podpisania uprzednio umowy o pośrednictwo w kupnie lub najmie.

Wszelkie podane przez Biuro informacje nie są ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Zgodnie z Ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych z dnia 4 lutego 1994 roku (Dz.U.94 Nr 24 poz. 83, sprost.: Dz.U.94 Nr 43 poz.170) wykorzystywanie autorskich pomysłów, rozwiązań, kopiowanie, rozpowszechnianie zdjęć, fragmentów grafiki, tekstów opisów w celach zarobkowych, bez zezwolenia autora jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich oraz podlega karze. Znaki towarowe i graficzne są własnością firmy Nieruchomości Apartament.

Kontakt do opiekuna:

NIERUCHOMOŚCI APARTAMENT

MACIEJ BRZESKI
Nieprawidłowy adres E-mail
Mapa

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.