Działki z warunkami zabudowy blisko jezior i lasów

lokalizacja: Żnin

77 400 PLN

86 PLN / m2

Opis nieruchomości


Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży kilkunastu działek budowlanych z wydanymi warunkami zabudowy, zaledwie 7km od Żnina. Działki  mają  powierzchnie po 900mkw (wym.25x36m)., 1000mkw. i jedna 1722mkw. Są położone blisko drogi asfaltowej z krótkim dojazdem drogą gruntową. Działki posiadają wydane warunki zabudowy na budowę domu jednorodzinnego. Umiejscowione są na płaskim terenie i mają kształt prostokąta. Wiejska sieć wodociągowa (rozbudowa w trakcie załatwiania) i sieć energetyczna, sieć telekomunikacyjna  przy drodze asfaltowej. Bardzo dogodna lokalizacja, blisko do szkół, sklepów, kościoła, itd. Atutem są znajdujące się w pobliżu duże jeziora oraz kompleksy leśne.  Istnieje możliwość zakupu kilku działek położonych obok siebie.
Możliwa negocjacja ceny.

Dobry dojazd do trasy S-5 (9km) i następnie Poznania (85km), Bydgoszczy (50km).

Zapraszam na prezentację.

 

Kontakt Darek 798-857-383


Kontaktując się z agentem odpowiedzialnym za ofertę, koniecznie zapytaj jakie są warunki współpracy z naszym biurem oraz co w związku ze współpracą zapewniamy.
Dbając o bezpieczeństwo klientów sprzedających, a często także na ich wyraźne życzenie, nie podajemy adresów nieruchomości bez podpisania uprzednio umowy o pośrednictwo w kupnie lub najmie.

Wszelkie podane przez Biuro informacje nie są ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Zgodnie z Ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych z dnia 4 lutego 1994 roku (Dz.U.94 Nr 24 poz. 83, sprost.: Dz.U.94 Nr 43 poz.170) wykorzystywanie autorskich pomysłów, rozwiązań, kopiowanie, rozpowszechnianie zdjęć, fragmentów grafiki, tekstów opisów w celach zarobkowych, bez zezwolenia autora jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich oraz podlega karze. Znaki towarowe i graficzne są własnością firmy Nieruchomości Apartament.

Kontakt do opiekuna:

NIERUCHOMOŚCI APARTAMENT

DARIUSZ NOWAK
Nieprawidłowy adres E-mail
Mapa

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.