Tylko u Nas! Działka Stronno. Blisko lasu!

lokalizacja: Stronno

80 495 PLN

85 PLN / m2

Opis nieruchomości

Kontakt:
Piotr Balbuza
Tel: 797-231-329

Oferuję Państwu na sprzedaż działkę o pow. 947mkw, położoną na skraju miejscowości Stronno gmina Dobrcz wśród lasów i terenów zielonych w niedalekim sąsiedztwie kilku domów.
Idealne miejsce pod budowę domu jednorodzinnego, wyjątkowa przyroda pozwala oderwać się od gwaru miasta, codzienności i pośpiechu życia.


Działka środkowa po podziale z dużej działki rolnej, teren płaski o regularnym kształcie, klasa gruntu IV, dojazd drogą utwardzoną. Media: woda, prąd w pobliżu - wzdłuż drogi. Nieruchomość posiada księgę wieczystą.


Urokliwa lokalizacja z dala od miasta. Idealne miejsce dla osób ceniących ciszę, spokój, spacery na świeżym powietrzu, bliskość przyrody i zieleni.

- Gorąco polecam i zapraszam -

Kontakt do agenta nieruchomości:
Piotr Balbuza
Tel: 797-231-329

Kontaktując się z agentem odpowiedzialnym za ofertę, koniecznie zapytaj jakie są warunki współpracy z naszym biurem oraz co w związku ze współpracą zapewniamy.
Dbając o bezpieczeństwo klientów sprzedających, a często także na ich wyraźne życzenie, nie podajemy adresów nieruchomości bez podpisania uprzednio umowy o pośrednictwo w kupnie lub najmie.

Wszelkie podane przez Biuro informacje nie są ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Zgodnie z Ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych z dnia 4 lutego 1994 roku (Dz.U.94 Nr 24 poz. 83, sprost.: Dz.U.94 Nr 43 poz.170) wykorzystywanie autorskich pomysłów, rozwiązań, kopiowanie, rozpowszechnianie zdjęć, fragmentów grafiki, tekstów opisów w celach zarobkowych, bez zezwolenia autora jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich oraz podlega karze. Znaki towarowe i graficzne są własnością firmy Nieruchomości Apartament.

Kontakt do opiekuna:

NIERUCHOMOŚCI APARTAMENT

PIOTR BALBUZA
Nieprawidłowy adres E-mail
Mapa

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.