Tylko u nas! Działka budowlana ul Heweliusza

lokalizacja: Starogard Gdański, Heweliusza

125 000 PLN

68 PLN / m2

Opis nieruchomości

Biuro Nieruchomości Apartament ma zaszczyt przedstawić Państwu na sprzedaż działkę o dokładnej powierzchni 1848 m2 położona na obszarze przeznaczonym według MPZP pod zabudowę jednorodzinną.
Całość ma kształt prostokąta ułożonego dłuższym bokiem (81,5 m) do drogi. 1 km do najbliższego lasu, 3,5 km do centrum miasta. Żłobek, przedszkole i szkoła podstawowa w jednym miejscu 2,5 km od działki. Supermarket 3 km, kościół 4 km. Nieruchomość położona jest w okolicy nowoczesnych zabudowań, co sprzyja inwestycjom miejskim w okolicy i może znacząco zmniejszyć powyższe odległości z biegiem czasu.

Powierzchnia zabudowy na działce nie może przekraczać 30% (554,5 m2). Maksymalna intensywność zabudowy wynosi 0,9 (1109 m2). maksymalna wysokość dla budynku głównego wynosi 9 z dwiema kondygnacjami nadziemnymi, a dla budynków towarzyszących 6 m wysokości i również maksymalnie 2 kondygnacje nadziemne. Forma zabudowy wyłącznie wolnostojąca. Minimalna powierzchnia biologicznie czynna działki wynosi 40% (739,2 m2). Dopuszcza się jako funkcje uzupełniające wyłącznie usługi wbudowane (lokale usługowe nie zmieniające charakteru budynku jednorodzinnego) nieuciążliwe towarzyszące zabudowie mieszkaniowej.

Dojazd drogą gruntową. Media (woda, prąd, kanalizacja) znajdują się 100m od działki w drodze prywatnej dla wszystkich okolicznych działek, co pozwala rozbić koszty podciągnięcia mediów jak i utwardzenia drogi na wszystkich właścicieli działek.

Serdecznie zapraszam do kontaktu.
Patrycja Tomaszewska
728 713 127
patrycjat@nieruchomosci-apartament.pl


Kontakt do opiekuna:

NIERUCHOMOŚCI APARTAMENT

PATRYCJA TOMASZEWSKA
Nieprawidłowy adres E-mail
Mapa

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.