Działka blisko lasu i jeziora - Tylko u nas

lokalizacja: Niedźwiady

41 000 PLN

12 PLN / m2

Opis nieruchomości

Oferta tylko w naszym biurze.
Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży działki rolnej, z możliwością wykorzystania jako rekreacyjnej, o powierzchni 3400mkw., która leży blisko czystego jeziora Niedźwiady w gminie Rogowo, nad rzeczką Mała Wełna i przy lesie. Odległość z działki do jeziora wynosi około 400m. Dojazd do działki drogą asfaltową i następnie około 500m drogą gruntową. Jest płaska, a w części zakrzewionej lekko pochyła. Ma kształt zbliżony do prostokąta o maksymalnych wym. 45x100m i nie przebiegają przez nią linie energetyczne. Media, tj. prąd i woda przy drodze asfaltowej. Bardzo dogodna lokalizacja, cisza i spokój.
Na działce można postawić domek na zgłoszenie do 35mkw.
Cena do bardzo rozsądnej negocjacji.

Dobry dojazd do trasy S-5 (9km) i następnie Poznania (80km), Bydgoszczy (70km).

Zapraszam na prezentację.

Kontakt Darek 798-857-383.

Kontaktując się z agentem odpowiedzialnym za ofertę, koniecznie zapytaj jakie są warunki współpracy z naszym biurem oraz co w związku ze współpracą zapewniamy.
Dbając o bezpieczeństwo klientów sprzedających, a często także na ich wyraźne życzenie, nie podajemy adresów nieruchomości bez podpisania uprzednio umowy o pośrednictwo w kupnie lub najmie.

Wszelkie podane przez Biuro informacje nie są ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Zgodnie z Ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych z dnia 4 lutego 1994 roku (Dz.U.94 Nr 24 poz. 83, sprost.: Dz.U.94 Nr 43 poz.170) wykorzystywanie autorskich pomysłów, rozwiązań, kopiowanie, rozpowszechnianie zdjęć, fragmentów grafiki, tekstów opisów w celach zarobkowych, bez zezwolenia autora jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich oraz podlega karze. Znaki towarowe i graficzne są własnością firmy Nieruchomości Apartament.

Kontakt do opiekuna:

NIERUCHOMOŚCI APARTAMENT

DARIUSZ NOWAK
Nieprawidłowy adres E-mail
Mapa

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.