Działka pod dom - linia brzegowa jeziora

lokalizacja: Niedźwiady

277 000 PLN

82 PLN / m2

Opis nieruchomości

Oferta tylko w naszym biurze
Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży dwóch malowniczo położonych obok siebie działek o powierzchni po 3377m2 każda. Działki bezpośrednio przylegają do czystego jeziora Niedźwiady, które ma powierzchnię około 17ha. Linia brzegowa każdej działki wynosi około 21m. Z działek rozciąga się piękny widok na  jezioro i duży kompleks  leśny.   Dojazd drogą asfaltową. Bardzo dogodna lokalizacja, cisza i spokój. Bezpośrednio przy działce wodociąg wiejski oraz prąd. Można budować domy już 40m od linii brzegowej na małym wzniesieniu (słupki graniczne w pasie przybrzeżnych trzcin). Fronty domów z ekspozycją na jezioro (zachód) i wschód.

Bardzo dobry dojazd trasą S 5 do Poznania (85km do centrum), Bydgoszczy (65km), itd.

Zapraszam na prezentację.

Kontakt Darek - 798-857-383

Kontaktując się z agentem odpowiedzialnym za ofertę, koniecznie zapytaj jakie są warunki współpracy z naszym biurem oraz co w związku ze współpracą zapewniamy.
Dbając o bezpieczeństwo klientów sprzedających, a często także na ich wyraźne życzenie, nie podajemy adresów nieruchomości bez podpisania uprzednio umowy o pośrednictwo w kupnie lub najmie.

Wszelkie podane przez Biuro informacje nie są ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Zgodnie z Ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych z dnia 4 lutego 1994 roku (Dz.U.94 Nr 24 poz. 83, sprost.: Dz.U.94 Nr 43 poz.170) wykorzystywanie autorskich pomysłów, rozwiązań, kopiowanie, rozpowszechnianie zdjęć, fragmentów grafiki, tekstów opisów w celach zarobkowych, bez zezwolenia autora jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich oraz podlega karze. Znaki towarowe i graficzne są własnością firmy Nieruchomości Apartament.

Kontakt do opiekuna:

NIERUCHOMOŚCI APARTAMENT

DARIUSZ NOWAK
Nieprawidłowy adres E-mail
Mapa

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.