Przy drodze 22, dobra komunikacja TYLKO U NAS

lokalizacja: Łąg-Kolonia

1 200 000 PLN

141 PLN / m2

Opis nieruchomości

Kontakt: Monika Lipska 575 884 040

Duża działka o powierzchni 8 517 m2 przy drodze krajowej nr 22 łączącej dwa miasta powiatowe Chojnice oraz Starogard Gdański oraz 3 km od Czerska. Położenie przy tak ruchliwej trasie, jest najważniejszym atutem nieruchomości, gdyż daje wysokie możliwości inwestycyjne.
Media w drodze.
Na działce znajduje się niewielki, sztucznie wykopany staw, który można zagospodarować lub ponownie zakopać przywracając teren do pierwotnego stanu.

Wydane warunki zabudowy.
Więcej informacji udzielę podczas prezentacji.

Monika Lipska
tel. 575 884 040
Nieruchomości Apartament Oddział Pomorski

Kontaktując się z agentem odpowiedzialnym za ofertę, koniecznie zapytaj jakie są warunki współpracy z naszym biurem oraz co w związku ze współpracą zapewniamy.
Dbając o bezpieczeństwo klientów sprzedających, a często także na ich wyraźne życzenie, nie podajemy adresów nieruchomości bez podpisania uprzednio umowy o pośrednictwo w kupnie lub najmie.

Wszelkie podane przez Biuro informacje nie są ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Zgodnie z Ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych z dnia 4 lutego 1994 roku (Dz.U.94 Nr 24 poz. 83, sprost.: Dz.U.94 Nr 43 poz.170) wykorzystywanie autorskich pomysłów, rozwiązań, kopiowanie, rozpowszechnianie zdjęć, fragmentów grafiki, tekstów opisów w celach zarobkowych, bez zezwolenia autora jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich oraz podlega karze. Znaki towarowe i graficzne są własnością firmy Nieruchomości Apartament.

Kontakt do opiekuna:

NIERUCHOMOŚCI APARTAMENT

MONIKA LIPSKA
Nieprawidłowy adres E-mail
Mapa

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.