Działka Rolna - Wydane warunki zabudowy!

lokalizacja: Kopalina, Główna

250 000 PLN

36 PLN / m2

Opis nieruchomości

"Nieruchomości Apartament"

Wojciech Śliwa
☎ 570 644 040

Polecam na sprzedaż atrakcyjnie położoną działkę o pow. 7000 m2 w Kopalinie gm. Jelcz-Laskowice.

Oddalona o ok. 13 minut od Jelcza - Laskowic i 30 minut od Wrocławia .

Działka prostokątna o wymiarach w przybliżeniu 32 m x 220 m. Położona na terenie płaskim.
Wdane warunki zabudowy obejmującą budowę domu mieszkalnego jednorodzinnego. 
W miejscowości znajdują się: stacja kolejowa, sklep spożywczy oraz cukiernia.

Kopalina to piękne tereny zielone z licznymi lasami, polnymi drogami zachęcającymi do pieszych czy rowerowych wycieczek. Dużym atutem działki jest  lokalizacja Działka położona jest w bardzo ładnej, cichej i spokojnej okolicy, w sąsiedztwie domów wolnostojących. Dojazd do najbliższego miasta Jelcza-Laskowic jest łatwy i szybki. W mieście znajdują się markety, szkoły, przedszkola, żłobek, banki, punkty usługowo-handlowe, placówki medyczne, basen, centrum sporu i rekreacji.dane warunki zabudowy obejmującą budowę domu mieszkalnego jednorodzinnego.
Media: prąd, woda, kanalizacja sanitarna oraz sieć telekomunikacyjna 50 m od działki.

"Nieruchomości Apartament"

Wojciech Śliwa
☎ 570 644 040
Kontaktując się z agentem odpowiedzialnym za ofertę, koniecznie zapytaj jakie są warunki współpracy z naszym biurem oraz co w związku ze współpracą zapewniamy.
Dbając o bezpieczeństwo klientów sprzedających, a często także na ich wyraźne życzenie, nie podajemy adresów nieruchomości bez podpisania uprzednio umowy o pośrednictwo w kupnie lub najmie.

Wszelkie podane przez Biuro informacje nie są ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Zgodnie z Ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych z dnia 4 lutego 1994 roku (Dz.U.94 Nr 24 poz. 83, sprost.: Dz.U.94 Nr 43 poz.170) wykorzystywanie autorskich pomysłów, rozwiązań, kopiowanie, rozpowszechnianie zdjęć, fragmentów grafiki, tekstów opisów w celach zarobkowych, bez zezwolenia autora jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich oraz podlega karze. Znaki towarowe i graficzne są własnością firmy Nieruchomości Apartament.

Kontakt do opiekuna:

NIERUCHOMOŚCI APARTAMENT

WOJCIECH ŚLIWA
Nieprawidłowy adres E-mail
Mapa

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.