TYLKO U NAS! Działka Rolna Trzcianka (Mirowo Małe)

lokalizacja: Kamierowskie Piece

712 500 PLN

25 PLN / m2

Opis nieruchomości

Patryk Kotulski
Nieruchomości Apartament Oddział Pomorski
kontakt: 662 035 255


Szanowni Państwo,

Biuro Nieruchomości Apartament przedstawia Państwu nieruchomość:

Działkę rolną o powierzchni 2,85 ha, działka znajduje się w pobliżu miejscowości Mirowo Małe dojazd z miejscowości Trzcianka (polna droga), około 8,5 km od Skarszew.


 

Zainteresowanych

Zapraszam na prezentację oraz poznanie szczegółów podczas spotkania.Kontaktując się z agentem odpowiedzialnym za ofertę, koniecznie zapytaj jakie są warunki współpracy z naszym biurem oraz co w związku ze współpracą zapewniamy.
Dbając o bezpieczeństwo klientów sprzedających, a często także na ich wyraźne życzenie, nie podajemy adresów nieruchomości bez podpisania uprzednio umowy o pośrednictwo w kupnie lub najmie.

Wszelkie podane przez Biuro informacje nie są ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Zgodnie z Ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych z dnia 4 lutego 1994 roku (Dz.U.94 Nr 24 poz. 83, sprost.: Dz.U.94 Nr 43 poz.170) wykorzystywanie autorskich pomysłów, rozwiązań, kopiowanie, rozpowszechnianie zdjęć, fragmentów grafiki, tekstów opisów w celach zarobkowych, bez zezwolenia autora jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich oraz podlega karze. Znaki towarowe i graficzne są własnością firmy Nieruchomości Apartament.

Kontakt do opiekuna:

NIERUCHOMOŚCI APARTAMENT

PATRYK KOTULSKI
Nieprawidłowy adres E-mail
Mapa

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.