Tylko u nas! /1893m2/Cicha okolica/Jordanów Śląski

lokalizacja: Jordanów Śląski, Perłowa

395 000 PLN

209 PLN / m2

Opis nieruchomości

Nieruchomości Apartament | Wrocław
Dorota tel:533 620 660
Oferta dostępna tylko u nas w biurze!!!

Proponuję sprzedaż działki budowlanej 451/62 o powierzchni 1893 m² położonej w południowej części Równiny Wrocławskiej w Jordanowie Śląskim. 
Nieruchomość umiejscowiona u podnóża Rezerwatu przyrody Góry Ślęży i Ślężańskiego Parku Narodowego oddalona zaledwie 900 m od Zalewu w Jordanowie Śląskim.
Gmina wiejska z prężnie rozwiniętą infrastrukturą handlowo-usługową, liczne sklepy, szkoła podstawowa, hala sportowa, świetlica wiejska.

Działka o wymiarach 33x57
z Mpzp jako MN
- obecne zagospodarowanie to teren płaski, porośnięty trawą

Media zlokalizowane w drodze: 
- woda
- energia elektryczna
- kanalizacja

Dojazd drogą utwardzoną.

Bezpośredni dostęp do drogi krajowej nr 8 z Wrocławia do Łagiewnik. Ruszył już przetarg na budowę pierwszego z odcinków trasy S8 Wrocław - Kłodzko. Będzie niebawem lepsze, szybsze lecz nieuciążliwe połączenie dla przyszłych właścicieli prezentowanej działki.

Nieruchomości Apartament | Wrocław
Dorota tel:533 620 660
Serdecznie zapraszam do kontaktu oraz na prezentację !!!

Kontaktując się z agentem odpowiedzialnym za ofertę, koniecznie zapytaj jakie są warunki współpracy z naszym biurem oraz co w związku ze współpracą zapewniamy.
Dbając o bezpieczeństwo klientów sprzedających, a często także na ich wyraźne życzenie, nie podajemy adresów nieruchomości bez podpisania uprzednio umowy o pośrednictwo w kupnie lub najmie.

Wszelkie podane przez Biuro informacje nie są ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Zgodnie z Ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych z dnia 4 lutego 1994 roku (Dz.U.94 Nr 24 poz. 83, sprost.: Dz.U.94 Nr 43 poz.170) wykorzystywanie autorskich pomysłów, rozwiązań, kopiowanie, rozpowszechnianie zdjęć, fragmentów grafiki, tekstów opisów w celach zarobkowych, bez zezwolenia autora jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich oraz podlega karze. Znaki towarowe i graficzne są własnością firmy Nieruchomości Apartament.

Film o nieruchomości

Kontakt do opiekuna:

NIERUCHOMOŚCI APARTAMENT

DOROTA KOŁT
Nieprawidłowy adres E-mail
Mapa

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.