Tylko u nas, działka usługowa przy obwodnicy

lokalizacja: Janowo

400 000 PLN

133 PLN / m2

Opis nieruchomości

Patryk Kotulski
Tel. 662035255
patrykk@nieruchomosci-apartament.pl

30 arowa działka usługowa z dopuszczeniem zabudowy mieszkaniowej według MPZP. Nieruchomość położona jest we wsi Janowo 3 km od centrum Starogardu Gdańskiego. Media znajdują się w drodze. Całość ma kształt kwadratu o boku ~55 m. Grunt zlokalizowany jest 1 km od planowanego węzła obwodnicy Skrzyżowanie, 6,5 km od centrum miasta, 350 m od DW 222.

MPZP zakłada lokalizację budynków usługowych (z zakresu handlu, gastronomii, obsługi rekreacji, administracji, rzemiosła), o funkcji mieszanej lub mieszkalnej towarzyszącej zabudowie usługowej. Budynek o funkcji mieszanej, może posiadać nie więcej niż 50% powierzchni o przeznaczeniu mieszkaniowym. Powierzchnia zabudowy działki nie może przekraczać 40%. Powierzchnia biologicznie czynna nie może być niższa niż 30%. Maksymalna intensywność zabudowy wynosi 0,9 (2700 m2). Maksymalna wysokość budynków o funkcji usługowej i mieszanej wynosi 12 m, dla budynków mieszkalnych 10 m, a dla zabudowy towarzyszącej 6 m.

W sąsiedztwie znajduje się dom seniora, pola i działki o podobnym przeznaczeniu lub produkcyjno-usługowe.

Serdecznie zapraszam do kontaktu.

Patryk Kotulski
Tel. 662035255
patrykk@nieruchomosci-apartament.pl 

Kontakt do opiekuna:

NIERUCHOMOŚCI APARTAMENT

PATRYK KOTULSKI
Nieprawidłowy adres E-mail
Mapa

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.