Z warunkami zabudowy blisko jeziora, cicha okolica

lokalizacja: Góra

75 900 PLN

69 PLN / m2

Opis nieruchomości

Biuro Nieruchomości Apartament oddział Pomorski przedstawia Państwu sprawdzoną pod kątem prawnym nieruchomość. 


W ofercie posiadamy 3 działki w miejscowości Góra (gmina Stara Kiszewa) 


Góra to cicha i spokojna miejscowość na pograniczu kociewsko-kaszubskim w pobliżu drogi wojewódzkiej nr 214. W pobliskiej odległości znajduje się piękne Jezioro Wielkie wraz z kąpieliskiem w Strudze, około 3 km, Zblewo 7 km, Stara Kiszewa 13 km, Starogard Gdański 20 km. 


Dwie działki w kształcie prostokątnym oraz jedna narożna w kształcie przypinającym prostokąt. Wszystkie trzy działki są zakwalifikowane jako działki orne V klasy z warunkami pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną. 


Media: prąd oraz woda w drodze. 


Jeśli myślisz o zakupie działki pod budowę domu w spokojnej i cichej okolicy wśród pastwisk i lasu - zadzwoń do doradcy odpowiedzialnego za nieruchomość. Działki zostały sprawdzone pod względem prawnym i nie są w żaden sposób obciążone. 

Patryk Kotulski
Nieruchomości Apartament Oddział Pomorski
662 035 255Kontaktując się z agentem odpowiedzialnym za ofertę, koniecznie zapytaj jakie są warunki współpracy z naszym biurem oraz co w związku ze współpracą zapewniamy.
Dbając o bezpieczeństwo klientów sprzedających, a często także na ich wyraźne życzenie, nie podajemy adresów nieruchomości bez podpisania uprzednio umowy o pośrednictwo w kupnie lub najmie.

Wszelkie podane przez Biuro informacje nie są ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Zgodnie z Ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych z dnia 4 lutego 1994 roku (Dz.U.94 Nr 24 poz. 83, sprost.: Dz.U.94 Nr 43 poz.170) wykorzystywanie autorskich pomysłów, rozwiązań, kopiowanie, rozpowszechnianie zdjęć, fragmentów grafiki, tekstów opisów w celach zarobkowych, bez zezwolenia autora jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich oraz podlega karze. Znaki towarowe i graficzne są własnością firmy Nieruchomości Apartament.

Kontakt do opiekuna:

NIERUCHOMOŚCI APARTAMENT

PATRYK KOTULSKI
Nieprawidłowy adres E-mail
Mapa

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.