DZIAŁKA BUDOWLANA tereny w okolicy "Natura 2000"

lokalizacja: Dobrcz

158 950 PLN

55 PLN / m2

Opis nieruchomości

Kontakt:
Piotr Balbuza
Tel: 797-231-329

Przedstawiam Państwu działkę budowlaną z wydanymi warunkami zabudowy na budowę domu jednorodzinnego, położoną w spokojnej okolicy, na skraju miejscowości, w pobliżu lasy, łąki, okolica "Natura 2000" - niesamowity klimat do odpoczynku przy jednoczesnym szybkim dostępie do drogi ekspresowej S5. Idealne miejsce pod budowę domu jednorodzinnego. Działka budowlana wydzielona z dużej działki rolnej na terenie płaskim w spokojnym miejscu, obecnie bez nasadzeń..

- powierzchnia działki do wyboru od 2400-2900 mkw

Media (w drodze)
- woda,
- prąd

W niedalekiej odległości jeziora w gminie Dobrcz oraz rzeka Wisła.
Najbliższe miejscowości: Trzeciewiec, Dobrcz, Niewieścin.
Około 15 km do Fordonu, 16 km do Bydgoszczy, 26 km do Świecia.

- Gorąco polecam i zapraszam na prezentację -

Kontakt:
Piotr Balbuza
Tel: 797-231-329

Kontaktując się z agentem odpowiedzialnym za ofertę, koniecznie zapytaj jakie są warunki współpracy z naszym biurem oraz co w związku ze współpracą zapewniamy.
Dbając o bezpieczeństwo klientów sprzedających, a często także na ich wyraźne życzenie, nie podajemy adresów nieruchomości bez podpisania uprzednio umowy o pośrednictwo w kupnie lub najmie.

Wszelkie podane przez Biuro informacje nie są ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Zgodnie z Ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych z dnia 4 lutego 1994 roku (Dz.U.94 Nr 24 poz. 83, sprost.: Dz.U.94 Nr 43 poz.170) wykorzystywanie autorskich pomysłów, rozwiązań, kopiowanie, rozpowszechnianie zdjęć, fragmentów grafiki, tekstów opisów w celach zarobkowych, bez zezwolenia autora jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich oraz podlega karze. Znaki towarowe i graficzne są własnością firmy Nieruchomości Apartament.

Kontakt do opiekuna:

NIERUCHOMOŚCI APARTAMENT

PIOTR BALBUZA
Nieprawidłowy adres E-mail
Mapa

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.