TYLKO u NAS !6 DZIAŁEK BUDOWLANYCH Z MEDIAMI

lokalizacja: Dąbrówka Słupska

72 000 PLN

54 PLN / m2

Opis nieruchomości

Opiekun oferty: Maciej Brzeski tel. 798339773
 Nieruchomości Apartament
OFERTA TYLKO W NASZYM BIURZE !
POLECAM na sprzedaż 6 działek budowlanych usytuowanych w malowniczej miejscowości Dąbrówka Słupska , w pobliżu : LAS , JEZIORO, RZEKA.
Powierzchnia działek od 1338 m2 do1252 m2
Działki z następującymi  mediami : skrzynka z prądem na działkach , gaz i woda  w drodze ( bardzo blisko działek ), kanalizacja we własnym zakresie.
Wydane warunki zabudowy na całość powierzchni . Dojazd drogą asfaltową + drogą bardzo krótki odcinek drogą gruntową. 
Działki o powierzchni płaskiej , w kształcie prostokąta. W odległości 4 km szkoła podstawowa i przedszkole ( przystanek autobusowy w pobliżu działek , szkolny autobus dowożący dzieci ).
Okolica cicha i spokojna . W pobliżu  nowe domy jednorodzinne.
Do Bydgoszczy samochodem ok 20 min do jeziora Wąsosz z piękną plażą ok 5 min. Nieopodal płynie urokliwa rzeczka Gąsawka, sielskie otoczenie i bliskość jezior oraz w pełni przygotowane działki do sprzedaży. POLECAM I ZAPRASZAM

CENA za 1 działkę : 70 000 zł.

Jesteś zainteresowany ofertą ? Zadzwoń 798339773 !

Kontaktując się z agentem odpowiedzialnym za ofertę, koniecznie zapytaj jakie są warunki współpracy z naszym biurem oraz co w związku ze współpracą zapewniamy.
Dbając o bezpieczeństwo klientów sprzedających, a często także na ich wyraźne życzenie, nie podajemy adresów nieruchomości bez podpisania uprzednio umowy o pośrednictwo w kupnie lub najmie.

Wszelkie podane przez Biuro informacje nie są ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Zgodnie z Ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych z dnia 4 lutego 1994 roku (Dz.U.94 Nr 24 poz. 83, sprost.: Dz.U.94 Nr 43 poz.170) wykorzystywanie autorskich pomysłów, rozwiązań, kopiowanie, rozpowszechnianie zdjęć, fragmentów grafiki, tekstów opisów w celach zarobkowych, bez zezwolenia autora jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich oraz podlega karze. Znaki towarowe i graficzne są własnością firmy Nieruchomości Apartament.

Kontakt do opiekuna:

NIERUCHOMOŚCI APARTAMENT

MACIEJ BRZESKI
Nieprawidłowy adres E-mail
Mapa

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.