Tylko u nas! Urokliwa działka nad jeziorem!!!

lokalizacja: Byszewo

271 307 PLN

53 PLN / m2

Opis nieruchomości

Kontakt:
Piotr Balbuza
Tel: 797-231-329

Przedstawiam Państwu na sprzedaż atrakcyjną, malowniczą, dużą działkę nad jeziorem położoną na terenie gminy Koronowo wśród wielu jezior i terenów zielonych. Widok na jezioro, piękno otaczającego terenu i wyjątkowa przyroda o każdej porze roku pozwala oderwać się od codzienności i pośpiechu życia. Zróżnicowane ukształtowanie terenu działki nadaje jej dodatkowego uroku. Działka posiada księgę wieczystą, jest nieuzbrojona.

DZIAŁKA W ODLEGŁOŚCI OKOŁO 100 METRÓW OD JEZIORA o powierzchni 0,5h z wydanymi warunkami zabudowy!

Urokliwa lokalizacja z dala od miasta. Idealne miejsce dla osób ceniących ciszę, spokój, spacery na świeżym powietrzu,
bliskość przyrody i zieleni.

Około 10 km do Zalewu Koronowskiego.
 

- Gorąco polecam i zapraszam -

Kontakt do agenta nieruchomości:
Piotr Balbuza
Tel: 797-231-329

Kontaktując się z agentem odpowiedzialnym za ofertę, koniecznie zapytaj jakie są warunki współpracy z naszym biurem oraz co w związku ze współpracą zapewniamy.
Dbając o bezpieczeństwo klientów sprzedających, a często także na ich wyraźne życzenie, nie podajemy adresów nieruchomości bez podpisania uprzednio umowy o pośrednictwo w kupnie lub najmie.

Wszelkie podane przez Biuro informacje nie są ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Zgodnie z Ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych z dnia 4 lutego 1994 roku (Dz.U.94 Nr 24 poz. 83, sprost.: Dz.U.94 Nr 43 poz.170) wykorzystywanie autorskich pomysłów, rozwiązań, kopiowanie, rozpowszechnianie zdjęć, fragmentów grafiki, tekstów opisów w celach zarobkowych, bez zezwolenia autora jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich oraz podlega karze. Znaki towarowe i graficzne są własnością firmy Nieruchomości Apartament.

Kontakt do opiekuna:

NIERUCHOMOŚCI APARTAMENT

PIOTR BALBUZA
Nieprawidłowy adres E-mail
Mapa

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.