Rustykalny dom z piaskowca

lokalizacja: Zieleniewo

260 000 PLN

2 476 PLN / m2

Opis nieruchomości

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu na działce o powierzchni 3336 m2 (można podzielić na mniejsze działki) w Łaknie, gmina Chodecz, powiat włocławski.
Ten oryginalny dom został zbudowany z piaskowca, który nadaje nieruchomości niepowtarzalny klimat.
Kamień podobnie jak wspaniałe belki stropowe został również wyeksponowany wewnątrz budynku.
Obecny właściciel przeprowadził częściowy remont nieruchomości (nowe tynki, glazura, wymiana instalacji elektrycznej i wod-kan). Została zainstalowana instalacja pod ogrzewanie podłogowe

Idealna lokalizacja dla osób ceniących ciszę i spokój oraz naturę.
Na nieruchomości znajduje się niewielki staw.

Dostępne media: woda, prąd, telefon.
Działka o wymiarach 36m X 24m
W najbliższym otoczeniu nieliczna zabudowa jednorodzinna, łąki oraz pola.
W niewielkiej odległości Jezioro Lubienieckie i Kromszewickie.

Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację.

Kontaktując się z agentem odpowiedzialnym za ofertę, koniecznie zapytaj jakie są warunki współpracy z naszym biurem oraz co w związku ze współpracą zapewniamy.
Dbając o bezpieczeństwo klientów sprzedających, a często także na ich wyraźne życzenie, nie podajemy adresów nieruchomości bez podpisania uprzednio umowy o pośrednictwo w kupnie lub najmie.

Wszelkie podane przez Biuro informacje nie są ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Zgodnie z Ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych z dnia 4 lutego 1994 roku (Dz.U.94 Nr 24 poz. 83, sprost.: Dz.U.94 Nr 43 poz.170) wykorzystywanie autorskich pomysłów, rozwiązań, kopiowanie, rozpowszechnianie zdjęć, fragmentów grafiki, tekstów opisów w celach zarobkowych, bez zezwolenia autora jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich oraz podlega karze. Znaki towarowe i graficzne są własnością firmy Nieruchomości Apartament.

Kontakt do opiekuna:

NIERUCHOMOŚCI APARTAMENT

JAROSŁAW MURAWSKI
Nieprawidłowy adres E-mail
Mapa

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.