* Dom do remontu/lokal usługowy/Szubin centrum

lokalizacja: Szubin

159 000,00 PLN

2 650,00 PLN

Opis nieruchomości

dom w Szubinie | dom do remontu | dom z ogrodem | dom w centrum Szubina | dom z działką 252m2 | lokal usługowy

Na sprzedaż dom z dużym potencjałem aranżacyjnym do generalnego remontu, położony  w Szubinie przy ulicy Podgórnej.
Nieruchomość usytuowana jest na działce o powierzchni 252m2 i składa się trzech połączonych segmentów o powierzchni użytkowej ok. 60m2.

Układ pomieszczeń:
- pokój dzienny o powierzchni ok. 20,17 m2,
- pokój ok. 16 m2,
- kuchnia o powierzchni ok. 11,33 m2,
- łazienka o powierzchni ok. 4,34 m2,
- przedpokój o powierzchni ok. 3,25 m2,
- schowek o powierzchni ok. 3,87 m2.


Gotowy układ pod Twoją działalność
Tym, co wyróżnia ten budynek na rynku, jest jego układ komunikacyjny, stworzony z myślą o prowadzeniu działalności gospodarczej. Nieruchomość posiada dwa niezależne wejścia - w tym główne, prowadzące bezpośrednio od strony ulicy Podgórnej, co jest kluczowe dla obsługi klientów. To wręcz gotowe rozwiązanie architektoniczne dla przyszłego przedsiębiorcy. Pozwala na  zaplanowanie w pełni niezależnej przestrzeni usługowej, biurowej lub handlowej, podczas gdy drugie wejście (od strony prywatnego podwórza) sprawdzi się idealnie jako zaplecze dla personelu czy strefa socjalna. Całość stanowi doskonałe, w 100% komercyjne miejsce na gabinet kosmetyczny, biuro rachunkowe czy kameralną pracownię - dając Ci pełną swobodę w aranżacji przestrzeni pod rozwój biznesu.

Budynek posiada jeszcze jeden atut - poddasze nieużytkowe. Istnieje tu możliwość rozbudowy i pełnej adaptacji tej przestrzeni na dodatkowe pokoje lub pomieszczenia użytkowe.
To doskonała szansa na znaczne powiększenie dostępnego metrażu.

Pełne zaplecze mediów miejskich, w tym przyłącze elektroenergetyczne, wodociągowe oraz kanalizacyjne.

Lokalizacja nieruchomości łączy w sobie zalety cichej, śródmiejskiej uliczki z doskonałym dostępem do miejskiej infrastruktury. W najbliższym otoczeniu znajduje się park miejski, idealny na codzienne spacery i wypoczynek na świeżym powietrzu. W odległości zaledwie kilkuset metrów zlokalizowane są markety spożywcze i sklepy (takie jak Biedronka czy Delikatesy Centrum) oraz placówki handlowo-usługowe, które niezwykle ułatwiają codzienne funkcjonowanie. Bliskość centrum zapewnia także szybki dostęp do lokalnego rynku, obiektów gastronomicznych oraz wszelkich udogodnień miejskich.

zapraszam do kontaktu oraz na prezentację

opiekun oferty
Agnieszka Śliwińska
Ekspert ds. nieruchomości

Kontaktując się z agentem odpowiedzialnym za ofertę, koniecznie zapytaj jakie są warunki współpracy z naszym biurem oraz co w związku ze współpracą zapewniamy.
Dbając o bezpieczeństwo klientów sprzedających, a często także na ich wyraźne życzenie, nie podajemy adresów nieruchomości bez podpisania uprzednio umowy o pośrednictwo w kupnie lub najmie.

Prowizja jest uzgadniania indywidualnie, na spotkaniu i zależy od zakresu wykonywanych obowiązków na rzecz klienta zamawiającego.

Wszelkie podane przez Biuro informacje nie są ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Zgodnie z Ustawą z dnia 26 lipca 2024 r. o zmianie ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, ustawy o ochronie baz danych oraz ustawy o zbiorowym zarządzaniu prawami autorskimi i prawami pokrewnymi, wykorzystywanie autorskich pomysłów, rozwiązań, kopiowanie, rozpowszechnianie zdjęć, fragmentów grafiki, tekstów opisów w celach zarobkowych, bez zezwolenia autora jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich oraz podlega karze. Znaki towarowe i graficzne są własnością firmy Nieruchomości Apartament.

Film o nieruchomości

Kontakt do opiekuna:

NIERUCHOMOŚCI APARTAMENT

AGNIESZKA ŚLIWIŃSKA
Nieprawidłowy adres E-mail
Mapa

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.