Tylko u Nas! Kamienica z dużym potencjałem!

lokalizacja: Golub-Dobrzyń, Rynek

820 000 PLN

1 948 PLN / m2

Opis nieruchomości

Kontakt:
Piotr Balbuza
Tel: 797-231-329

Przedmiotem oferty jest kamienica - trzykondygnacyjny budynek mieszkalno-usługowy w śródmiejskiej zabudowie szeregowej zlokalizowany w samym sercu miasta Golubia-Dobrzynia przy ul. Rynek (w pobliżu Zamek Golubski).
Nieruchomość z ogromnym potencjałem, do własnej aranżacji!!! Obecnie posiada gotowy projekt budowy na lokal gastronomiczny i kilka mieszkań z rozpoczętym dziennikiem budowy i uzyskanymi pozwoleniami.


Obiekt został wzniesiony w XIX wieku, na rzucie prostokąta, murowany w technologii tradycyjnej z instalacją wodno-kanalizacyjną, elektryczną i zadaszony dachem dwuspadowym.
Składa się z 3 części:
-frontowej kamienicy trzykondygnacyjnej, częściowo podpiwniczonej (w tym poddasze użytkowe)
-parterowej oficyny o szerokości połowy działki
-tylny budynek dwukondygnacyjny (w tym poddasze)

Powierzchnie użytkowa objęta przebudową 508,63 mkw:
-piwnica 58,78 mkw
-parter 168,30 mkw
-I piętro 134,16 mkw
-poddasze 126,11 mkw
-antresola 21,28 mkw

 Polecam i zapraszam na prezentację!


Kontakt do agenta nieruchomości:
Piotr Balbuza
Tel: 797-231-329

Kontaktując się z agentem odpowiedzialnym za ofertę, koniecznie zapytaj jakie są warunki współpracy z naszym biurem oraz co w związku ze współpracą zapewniamy.
Dbając o bezpieczeństwo klientów sprzedających, a często także na ich wyraźne życzenie, nie podajemy adresów nieruchomości bez podpisania uprzednio umowy o pośrednictwo w kupnie lub najmie.

Wszelkie podane przez Biuro informacje nie są ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Zgodnie z Ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych z dnia 4 lutego 1994 roku (Dz.U.94 Nr 24 poz. 83, sprost.: Dz.U.94 Nr 43 poz.170) wykorzystywanie autorskich pomysłów, rozwiązań, kopiowanie, rozpowszechnianie zdjęć, fragmentów grafiki, tekstów opisów w celach zarobkowych, bez zezwolenia autora jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich oraz podlega karze. Znaki towarowe i graficzne są własnością firmy Nieruchomości Apartament.

Kontakt do opiekuna:

NIERUCHOMOŚCI APARTAMENT

PIOTR BALBUZA
Nieprawidłowy adres E-mail
Mapa

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.