TYLKO U NAS! KAMIENICA GDYNIA

lokalizacja: Gdynia

3 599 000 PLN

5 293 PLN / m2

Opis nieruchomości

Biuro Nieruchomości Apartament ma zaszczyt przedstawić Państwu na sprzedaż bardzo interesującą nieruchomość.

Przedmiotem sprzedaży jest kamienica, położona  w atrakcyjnej lokalizacji  w Gdyni Oksywia.
Lokalizacyjnie idealne miejsce, które pozwala na wiele możliwości. Właśnie stąd mamy szybkie dojście do centrum, restauracji, sklepów, banków i punktów usługowych a z drugiej strony,  jest to miejsce skupiające wiele firm i przedsiębiorców.
Lokalizacja pozwala na stworzenie z tego miejsca inwestycji o wielu możliwościach. Jest to wyjątkowa okazja ze względu na cenę i stopę zwrotu. Zdecydowana większość lokali mieszkalnych jest wynajęta.

Zapraszam do kontakt
Patrycja Tomaszewska
728 713 127
patrycjat@nieruchomosci-apartament.pl
Z NAMI
- gwarantujemy bezpieczny zakup,
- oferujemy skuteczną i bezpłatną pomoc w uzyskaniu kredytu,
- zapewniamy fachowe doradztwo przy zakupie pod inwestycję.

Kontaktując się z agentem odpowiedzialnym za ofertę, koniecznie zapytaj jakie są warunki współpracy z naszym biurem oraz co w związku ze współpracą zapewniamy.
Dbając o bezpieczeństwo klientów sprzedających, a często także na ich wyraźne życzenie, nie podajemy adresów nieruchomości bez podpisania uprzednio umowy o pośrednictwo w kupnie lub najmie.Kontaktując się z agentem odpowiedzialnym za ofertę, koniecznie zapytaj jakie są warunki współpracy z naszym biurem oraz co w związku ze współpracą zapewniamy.
Dbając o bezpieczeństwo klientów sprzedających, a często także na ich wyraźne życzenie, nie podajemy adresów nieruchomości bez podpisania uprzednio umowy o pośrednictwo w kupnie lub najmie.

Wszelkie podane przez Biuro informacje nie są ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Zgodnie z Ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych z dnia 4 lutego 1994 roku (Dz.U.94 Nr 24 poz. 83, sprost.: Dz.U.94 Nr 43 poz.170) wykorzystywanie autorskich pomysłów, rozwiązań, kopiowanie, rozpowszechnianie zdjęć, fragmentów grafiki, tekstów opisów w celach zarobkowych, bez zezwolenia autora jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich oraz podlega karze. Znaki towarowe i graficzne są własnością firmy Nieruchomości Apartament.

Kontakt do opiekuna:

NIERUCHOMOŚCI APARTAMENT

PATRYCJA TOMASZEWSKA
Nieprawidłowy adres E-mail
Mapa

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.