Nowy Dom 112m2 Dobrzykowice działka 500 m2

lokalizacja: Dobrzykowice, Krzykowska

720 000 PLN

6 415 PLN / m2

Opis nieruchomości

Agnieszka tel: 504 268 564
Nieruchomości- Apartament

Bez Prowizji od kupującego! Bez podatku PCC! 

NAJLEPSZA OFERTA OD DEWELOPERA, NIE SZUKAJ DALEJ.

LOKALIZACJA: Dobrzykowice- Krzyków tylko 20minut do centrum Wrocławia.

Polecam do sprzedaży dom w zabudowie bliźniaczej o nowoczesnej a zarazem przemyślanej i funkcjonalnej architekturze, zaprojektowany z dbałością o detale.

Dom w stanie tzw. developerskim o powierzchni 112 m2 na działce 500 m2 zlokalizowany w otoczeniu zabudowy jednorodzinnej. Teren wokół domu ładnie zagospodarowany z dojazdem nową drogą asfaltową.

Bliskość malowniczych leśnych terenów i komfortowy dojazd do centrum Wrocławia to niewątpliwie dwa z jej największych atutów!
 

Na parterze znajduje się:
1. wiatrołap 3,74 m²
2. korytarz 10,64 m²
3. pokój dzienny + kuchnia 30,9 m²
4.łazienka 3,45 m²
5. garaż jednostan. 17,11 m²


Na piętrze znajduje się:
1. korytarz 4,02 m²
2. pokój 12,44 m²
3. pokój 11,6 m²
4. pokój 9,37 m²
5. garderoba 2,24 m²
6. łazienka 6,72 m²STANDARD WYKOŃCZENIA:

Budynki są wykonane w technologii tradycyjnej. Ściany murowane z pustaków ceramicznych lub gazobetonowych. Ławy fundamentowe betonowe. Zastosowano stropy teriva. Konstrukcja dachu wykonana z drewna, z pokryciem dachówką betonową. Budynki są ocieplone styropianem, co w połączeniu ze ścianami grubości 24 cm daje bardzo dobre parametry izolacyjne. Duże znaczenie użytkowe i izolacyjne mają również okna 3-szybowe oraz elektryczne rolety na obu kondygnacjach.

W standardzie wykonywane jest ogrzewanie podłogowe.

Segment standardowo wyposażony jest w gazowy kocioł kondensacyjny. Istnieje możliwość zmiany kotła oraz zamówienie dodatkowych urządzeń takich jak stacja uzdatniania wody, kocioł z zasobnikiem wbudowanym lub wolnostojącym.

Budynek jest ogrodzony z trzech stron bez ogrodzenia frontowego, które każdy nabywca wykonuje wedle własnego uznania. Podjazd wykonany z kostki brukowej.

Media: prąd, gaz, woda, szambo 10 m3

 

Termin realizacji sierpień 2026 r.
Zapraszam na prezentacje !!!Kontaktując się z agentem odpowiedzialnym za ofertę, koniecznie zapytaj jakie są warunki współpracy z naszym biurem oraz co w związku ze współpracą zapewniamy.
Dbając o bezpieczeństwo klientów sprzedających, a często także na ich wyraźne życzenie, nie podajemy adresów nieruchomości bez podpisania uprzednio umowy o pośrednictwo w kupnie lub najmie.

Wszelkie podane przez Biuro informacje nie są ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Zgodnie z Ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych z dnia 4 lutego 1994 roku (Dz.U.94 Nr 24 poz. 83, sprost.: Dz.U.94 Nr 43 poz.170) wykorzystywanie autorskich pomysłów, rozwiązań, kopiowanie, rozpowszechnianie zdjęć, fragmentów grafiki, tekstów opisów w celach zarobkowych, bez zezwolenia autora jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich oraz podlega karze. Znaki towarowe i graficzne są własnością firmy Nieruchomości Apartament.

Kontakt do opiekuna:

NIERUCHOMOŚCI APARTAMENT

AGNIESZKA CZUBERNAT
Nieprawidłowy adres E-mail
Mapa

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.