TYLKO W NASZYM BIURZE - Dom wolnostojący z fotowoltaiką, klimatyzacją i dużym potencjałem użytkowym.
Na sprzedaż wyjątkowy dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 119m2 oraz powierzchni całkowitej 256 mm2, położony na działce o powierzchni 895m2, w spokojnej okolicy, w pobliżu jeziora, lasów oraz komunikacji miejskiej.
Nieruchomość została wybudowana w 1998 roku, a w 2010 roku przeszła pełną modernizację, dzięki czemu jest gotowa do zamieszkania bez konieczności wykonywania dodatkowych prac remontowych.
Układ pomieszczeń:
- przestronny salon z kominkiem i klimatyzacją
- kuchnia
- 2 łazienki z prysznicem
- pokój pełniący funkcję biura
- 4 komfortowe sypialnie
- dodatkowa toaleta w piwnicy.
Najważniejsze atuty nieruchomości:
- instalacja fotowoltaiczna
- ogrzewanie gazowe
- monitoring
- klimatyzacja
- duże powierzchnie magazynowe z możliwością prowadzenia działalności gospodarczej
- taras
- balkon
- przestronny domek ogrodowy z własnym zasilaniem trójfazowym
- bliskość jeziora, terenów leśnych oraz strefy ciszy i relaksu.
Dom idealnie sprawdzi się dla rodziny szukającej komfortowej przestrzeni do życia.
Meble pozostają kwestią indywidualnego ustalenia.
To miejsce łączy wygodę codziennego życia z bliskością natury i spokojnym otoczeniem, a jednocześnie zapewnia szybki i wygodny dojazd do centrum miasta oraz najważniejszych punktów usługowych.
Zapraszam do kontaktu oraz umówienia prezentacji nieruchomości.
Martyna Srebna
574-961-460
Kontaktując się z agentem odpowiedzialnym za ofertę, koniecznie zapytaj jakie są warunki współpracy z naszym biurem oraz co w związku ze współpracą zapewniamy.
Dbając o bezpieczeństwo klientów sprzedających, a często także na ich wyraźne życzenie, nie podajemy adresów nieruchomości bez podpisania uprzednio umowy o pośrednictwo w kupnie lub najmie.
Prowizja jest uzgadniania indywidualnie, na spotkaniu i zależy od zakresu wykonywanych obowiązków na rzecz klienta zamawiającego.
Wszelkie podane przez Biuro informacje nie są ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.
Zgodnie z Ustawą z dnia 26 lipca 2024 r. o zmianie ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, ustawy o ochronie baz danych oraz ustawy o zbiorowym zarządzaniu prawami autorskimi i prawami pokrewnymi, wykorzystywanie autorskich pomysłów, rozwiązań, kopiowanie, rozpowszechnianie zdjęć, fragmentów grafiki, tekstów opisów w celach zarobkowych, bez zezwolenia autora jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich oraz podlega karze. Znaki towarowe i graficzne są własnością firmy Nieruchomości Apartament.
Rodzinny dom blisko natury - Chodzież
lokalizacja: Chodzież
850 000,00 PLN
3 294,57 PLN
Dane szczegółowe
- Typ transakcji: sprzedaż
- Typ nieruchomości: Dom
- Lokalizacja: Chodzież
- Powierzchnia:258 m2
- Liczba pokoi: 5
- Rok budowy: 1998
- Liczba pięter: 1
-
Powierzchnia działki:
895 m2
- Numer oferty: 575364
- Cena: 850 000,00 PLN
- Cena za m2: 3 294,57 PLN
Opis nieruchomości
Kontakt do opiekuna:
NIERUCHOMOŚCI APARTAMENT