Dom Białe Błota 215m świetna lokalizacja

lokalizacja: Białe Błota

1 290 000 PLN

6 000 PLN / m2

Opis nieruchomości

Kontakt:
Piotr Balbuza
Tel: 797-231-329

Dom w Białych Błotach w idealnej lokalizacji (odległość do szkoły 750m, do lasu 100m, do przystanku 500m), rok budowy 2002, rok generalnego remontu 2011. Sercem domu jest Salon o powierzchni 37m2 otwarty na przedpokój 12 m2 i wyjściem na zadaszony taras, w salonie jest kominek Joutul wspomagany pompą, która tłoczy gorące powietrze na górę do dwóch pokoi i łazienki. Do tego na parterze jest mały pokój 11m2, kuchnia 10m2, wiatrołap, spiżarnia i łazienka, dodatkowo jest garaż, z którego jest wejście do wiatrołapu oraz kotłowni, Na poddaszu znajduje się duża łazienka 15m2 (po podłodze), która powstała z połączenia łazienki, wc i garderoby, do tego jest 5 pokoi oraz korytarz, z którego po ściągnięciu schodów jest wyjście na strych (po podłodze ok. 50m2). Powierzchnia mieszkalna (bez garażu i kotłowni) liczy po podłodze 180 m2, a według projektu 155m2. Dom został zbudowany z bloczka Ytong, jest to jednowarstwowa ściana bez styropianu, dzięki czemu dom oddycha i jest bardzo ciepły, ogrzewanie jest na gaz miejski, roczny koszt ogrzewania wraz z ciepłą wodą to 3 tys. Na dachu jest betonowa dachówka Brass, która została 3 lata temu pomalowana specjalistyczną farbą, która według wykonawcy jest lepsza od zastosowanej 20 lat wcześniej w fabryce. W domu jest instalacja alarmowa kontrolowana przez smartfona, do domu doprowadzony jest światłowód z bardzo szybkim internetem, brama wjazdowa na posesję jak i do garażu otwierana pilotem. Ogród posiada jak widać na zdjęciu liczne nasadzenia oraz zadbany trawnik, dodatkowo w ogrodzie wydzielone i wybrukowane jest miejsce pod basem rozkładany latem, oraz dwa domki narzędziowe 3x3 każdy. Taras domu znajduje się z dwóch stron, część zadaszona od wschodu (z wejściem do salonu), część odkryta od południa, dzięki czemu można miło spędzać czas wygrzewając się na słońcu w wiosenne dni. Przeprowadzony remont kapitalny wraz z modernizacją w 2011 roku, różne inwestycje były wykonane jeszcze przez kolejne lata, ostatnią było docieplenie dachu metodą wtłaczania specjalnego granulatu w lutym 2022, dzięki czemu jeszcze bardziej poprawiła się izolacja dachu. Dom ma duszę i wszelkie wygody, które pozwalają czerpać przyjemność z mieszkania przez cały rok. Powodem sprzedaży jest budowa nowego domu.

Kontakt do agenta nieruchomości:
Piotr Balbuza
Tel: 797-231-329

Kontaktując się z agentem odpowiedzialnym za ofertę, koniecznie zapytaj jakie są warunki współpracy z naszym biurem oraz co w związku ze współpracą zapewniamy.
Dbając o bezpieczeństwo klientów sprzedających, a często także na ich wyraźne życzenie, nie podajemy adresów nieruchomości bez podpisania uprzednio umowy o pośrednictwo w kupnie lub najmie.

Wszelkie podane przez Biuro informacje nie są ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Zgodnie z Ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych z dnia 4 lutego 1994 roku (Dz.U.94 Nr 24 poz. 83, sprost.: Dz.U.94 Nr 43 poz.170) wykorzystywanie autorskich pomysłów, rozwiązań, kopiowanie, rozpowszechnianie zdjęć, fragmentów grafiki, tekstów opisów w celach zarobkowych, bez zezwolenia autora jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich oraz podlega karze. Znaki towarowe i graficzne są własnością firmy Nieruchomości Apartament.

Kontakt do opiekuna:

NIERUCHOMOŚCI APARTAMENT

PIOTR BALBUZA
Nieprawidłowy adres E-mail
Mapa

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.