Kawalerka pod klucz! Po generalnym remoncie -Okole

lokalizacja: Bydgoszcz

180 000 PLN

7 045 PLN / m2

Opis nieruchomości


Mam przyjemność zaprezentować kawalerkę o powierzchni 25.55 m2 po generalnym remoncie.
Mieszkanie jest w pełni umeblowane! Wszystko to co jest na zdjęciach jest w cenie lokalu.
Kawalerka jest bardzo ustawna w kształcie prostokąta oraz bardzo jasna, posiada 3 duże okna.  • Ogrzewanie gazowe - wspólna kotłownia dla całej kamienicy, każdy lokal wyposażony jest w podlicznik

  • .Czynsz: 10 zł za m2 - fundusz remontowy
                    2 zł za m2 - eksploatacja


Dodatkowo w tej lokalizacji posiadamy jeszcze kilka mieszkań o różnej wielkości i różnym standardzie!
Zadzwoń i umów się na prezentację już dziś!!
Emilia Żabicka tel. 508-332-586

Kontaktując się z agentem odpowiedzialnym za ofertę, koniecznie zapytaj jakie są warunki współpracy z naszym biurem oraz co w związku ze współpracą zapewniamy.
Dbając o bezpieczeństwo klientów sprzedających, a często także na ich wyraźne życzenie, nie podajemy adresów nieruchomości bez podpisania uprzednio umowy o pośrednictwo w kupnie lub najmie.

Wszelkie podane przez Biuro informacje nie są ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Zgodnie z Ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych z dnia 4 lutego 1994 roku (Dz.U.94 Nr 24 poz. 83, sprost.: Dz.U.94 Nr 43 poz.170) wykorzystywanie autorskich pomysłów, rozwiązań, kopiowanie, rozpowszechnianie zdjęć, fragmentów grafiki, tekstów opisów w celach zarobkowych, bez zezwolenia autora jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich oraz podlega karze. Znaki towarowe i graficzne są własnością firmy Nieruchomości Apartament.

Kontakt do opiekuna:

NIERUCHOMOŚCI APARTAMENT

EMILIA ŻABICKA
Nieprawidłowy adres E-mail
Mapa

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.