OKAZJA!!! BŁONIE!! PIĘKNE MIESZKANIE W NOWYM BLOKU

lokalizacja: Bydgoszcz, Na Wzgórzu

540 000 PLN

7 443 PLN / m2

Opis nieruchomości

OFERTA W NASZYM BIURZE to 4 pokojowe mieszkanie w nowym bloku na Błoniu w spokojnej lokalizacji z dala od zgiełku miasta przy zachowaniu bliskości centrum. W pobliżu znajdują się szkoły, przedszkola, sklepy, komunikacja miejska.
Pomieszczenia:
- salon z aneksem kuchennym 23,4m2
- sypialnia 13m2
- sypialnia 8,8m2
- sypialnia 8,7m2
- łazienka z WC 4,9m2,
- przedpokój 12m2
Budynek posiada własną kotłownię gazową, niskie koszty ogrzewania (duże zwroty). Czynsz wynosi 560 zł.  Teren wokół budynku ogrodzony i bardzo ładnie zagospodarowany.
Polecam i zapraszam na prezentację Ewa Schulz tel. 696 222 281Kontaktując się z agentem odpowiedzialnym za ofertę, koniecznie zapytaj jakie są warunki współpracy z naszym biurem oraz co w związku ze współpracą zapewniamy.
Dbając o bezpieczeństwo klientów sprzedających, a często także na ich wyraźne życzenie, nie podajemy adresów nieruchomości bez podpisania uprzednio umowy o pośrednictwo w kupnie lub najmie.

Wszelkie podane przez Biuro informacje nie są ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Zgodnie z Ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych z dnia 4 lutego 1994 roku (Dz.U.94 Nr 24 poz. 83, sprost.: Dz.U.94 Nr 43 poz.170) wykorzystywanie autorskich pomysłów, rozwiązań, kopiowanie, rozpowszechnianie zdjęć, fragmentów grafiki, tekstów opisów w celach zarobkowych, bez zezwolenia autora jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich oraz podlega karze. Znaki towarowe i graficzne są własnością firmy Nieruchomości Apartament.

Kontakt do opiekuna:

NIERUCHOMOŚCI APARTAMENT

EWA SCHULZ
Nieprawidłowy adres E-mail
Mapa

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.