TYLKO U NAS - LOKAL DŁUGA PRESTIŻ MIEJSCE

lokalizacja: Bydgoszcz

5 000 PLN

41 PLN / m2

Opis nieruchomości

KONTAKT:
Mariusz Sikora
tel.: 797 231 720

OFERTA TYLKO W NASZYM BIURZE

Mam przyjemność zaprezentować Państwu bardzo ładny lokal w samym centrum BYDGOSZCZY w bardzo prestiżowej lokalizacji.

Nieruchomość ma około 123 m2 i składa się z części głównej, zaplecza socjalnego, łazienki oraz 6 innych przestronnych pomieszczeń.

Dzięki położeniu świetnie nada się na lokal gastronomiczny oraz biura np. kancelarii prawniczych, notarialnych, rachunkowych itp. jak również pod inne działalności.

Opłaty:
Czynsz: 5000 zł netto
Ogrzewanie gazowe (licznik)
Woda wg zużycia
Prąd - licznik do przepisania na najemcę

Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację

KONTAKT:
Mariusz Sikora
tel.: 797 231 720

Kontaktując się z agentem odpowiedzialnym za ofertę, koniecznie zapytaj jakie są warunki współpracy z naszym biurem oraz co w związku ze współpracą zapewniamy.
Dbając o bezpieczeństwo klientów sprzedających, a często także na ich wyraźne życzenie, nie podajemy adresów nieruchomości bez podpisania uprzednio umowy o pośrednictwo w kupnie lub najmie.

Wszelkie podane przez Biuro informacje nie są ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Zgodnie z Ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych z dnia 4 lutego 1994 roku (Dz.U.94 Nr 24 poz. 83, sprost.: Dz.U.94 Nr 43 poz.170) wykorzystywanie autorskich pomysłów, rozwiązań, kopiowanie, rozpowszechnianie zdjęć, fragmentów grafiki, tekstów opisów w celach zarobkowych, bez zezwolenia autora jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich oraz podlega karze. Znaki towarowe i graficzne są własnością firmy Nieruchomości Apartament.

Kontakt do opiekuna:

NIERUCHOMOŚCI APARTAMENT

MARIUSZ SIKORA
Nieprawidłowy adres E-mail
Mapa

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.