Tylko u Nas! Lokal w Dzielnicy Czterech Świątyń

lokalizacja: Wrocław, św. Mikołaja

1 100 000 PLN

16 153 PLN / m2

Opis nieruchomości

Nieruchomości Apartament"
Marcin Czerniawski
tel. 794661800

OFERTA TYLKO W NASZYM BIURZE !


      Prezentuje na sprzedaż lokal użytkowy położony we Wrocławiu przy ul. św.Mikołaja w dzielnicy Czterech Świątyń zaledwie 500 metrów  od Wrocławskiego rynku. Lokal o funkcji handlowo - usługowej z możliwością prowadzenia również gastronomi bądź działalności o charakterze medycznym. Nieruchomość położona jest na parterze i jest świetnie wyeksponowana na ulicę, wejście jest z chodnika.
      Łączna powierzchnia lokalu to 68 m2 na które składa się sala sprzedaży, zaplecze techniczne, magazyn oraz toaleta. Od frontu duża witryna. Ogrzewanie miejskie, czynsz na poziomie 1000 zł. Obecny stan można ocenić na bardzo dobry. Dla zainteresowanych jest również możliwość wynajęcia lokalu.Zapraszam na prezentację

Marcin Czerniawski/opiekun oferty
tel. 794661800Kontaktując się z agentem odpowiedzialnym za ofertę, koniecznie zapytaj jakie są warunki współpracy z naszym biurem oraz co w związku ze współpracą zapewniamy.
Dbając o bezpieczeństwo klientów sprzedających, a często także na ich wyraźne życzenie, nie podajemy adresów nieruchomości bez podpisania uprzednio umowy o pośrednictwo w kupnie lub najmie.

Wszelkie podane przez Biuro informacje nie są ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Zgodnie z Ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych z dnia 4 lutego 1994 roku (Dz.U.94 Nr 24 poz. 83, sprost.: Dz.U.94 Nr 43 poz.170) wykorzystywanie autorskich pomysłów, rozwiązań, kopiowanie, rozpowszechnianie zdjęć, fragmentów grafiki, tekstów opisów w celach zarobkowych, bez zezwolenia autora jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich oraz podlega karze. Znaki towarowe i graficzne są własnością firmy Nieruchomości Apartament.

Kontakt do opiekuna:

NIERUCHOMOŚCI APARTAMENT

MARCIN CZERNIAWSKI
Nieprawidłowy adres E-mail
Mapa

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.