Biurowiec lub inicjatywa, super loklizacja

lokalizacja: Bydgoszcz

3 850 000 PLN

2 440 PLN / m2

Opis nieruchomości

kontakt :  Maciej Brzeski  tel. 798339773
Tylko w naszym Biurze!
Budynek biurowy na działce o powierzchni 1045m2 w dobrej lokalizacji z parkingiem. Na dzień dzisiejszy obiekt stanowi nieruchomość o charakterze biurowo - usługowym. Obłożenie powierzchni wynajmowanych na poziomie ok 80%. Trzy kondygnacje o łącznej powierzchni ponad 1500m2. Ogrzewanie gazowe z własnej kotłowni (gwarancja ceny do końca bieżącego roku). Zaawansowany proces akcesyjny przyłączenia do sieci miejskiej CO. Znakomity materiał na adaptowanie obiektu w kierunku placówki medycznej - przychodnie, szpital, labolatoria medyczne placówka dydaktyczna, przy zmianie sposobu użytkowania np. hostel itp. Bardzo duży parking ogólnie dostępny jest niebagatelnym argumentem. Dach wyremontowany, poczynionych wiele innych inwestycji, łącznie z rozpoczętym remontem elewacji. Atrakcyjna lokalizacja w pobliżu Parku Przemysłowego, dobra komunikacja, bliskość wylotu na drogę S10. Obecnie stopa zwrotu inwestycji w skali roku kształtuje się na poziomie 10% co jest bardzo dobrym wskaźnikiem, baza długoterminowych najemców.
Zapraszam do kontaktu i Polecam
PS. wkrótce prezentacja dronem

Kontaktując się z agentem odpowiedzialnym za ofertę, koniecznie zapytaj jakie są warunki współpracy z naszym biurem oraz co w związku ze współpracą zapewniamy.
Dbając o bezpieczeństwo klientów sprzedających, a często także na ich wyraźne życzenie, nie podajemy adresów nieruchomości bez podpisania uprzednio umowy o pośrednictwo w kupnie lub najmie.

Wszelkie podane przez Biuro informacje nie są ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Zgodnie z Ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych z dnia 4 lutego 1994 roku (Dz.U.94 Nr 24 poz. 83, sprost.: Dz.U.94 Nr 43 poz.170) wykorzystywanie autorskich pomysłów, rozwiązań, kopiowanie, rozpowszechnianie zdjęć, fragmentów grafiki, tekstów opisów w celach zarobkowych, bez zezwolenia autora jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich oraz podlega karze. Znaki towarowe i graficzne są własnością firmy Nieruchomości Apartament.

Kontakt do opiekuna:

NIERUCHOMOŚCI APARTAMENT

MACIEJ BRZESKI
Nieprawidłowy adres E-mail
Mapa

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.