Toporzysko najlepsza działka inwestycyjna

lokalizacja: Toporzysko

325 000 PLN

130 PLN / m2

Opis nieruchomości

KONTAKT:
Małgorzata Klepacz
tel: 797 230 948

Oferuję Państwu atrakcyjną działkę inwestycyjną w Toporzysku z wszystkimi mediami, położoną w połowie drogi między centrum Bydgoszczy a Toruniem.

Do sprzedaży działka o powierzchni 2500 mkw, znajdująca się w odległości 12km od Bydgoszczy oraz 25km od Torunia, bezpośrednio przy drodze krajowej 80.

Działka może być wykorzystywana pod działalność usługową, inwestycyjną.
-Restauracja/zajazd
-Stacja benzynowa
-Zakład mechaniczny 
-Myjnia 
-Lub inne usługi!!


Okazja cenowa !!!

Atuty działki:

- Kanalizacja, woda, prąd w drodze!
- Całość posianą trawą !
- Obok bardzo ruchliwej drogi !!
- Równy teren !!!!
- Idealny wyjazd na drogę krajową 80 Bydgoszcz/Toruń

KONTAKT:
Małgorzata Klepacz
tel: 797 230 948Kontaktując się z agentem odpowiedzialnym za ofertę, koniecznie zapytaj jakie są warunki współpracy z naszym biurem oraz co w związku ze współpracą zapewniamy.
Dbając o bezpieczeństwo klientów sprzedających, a często także na ich wyraźne życzenie, nie podajemy adresów nieruchomości bez podpisania uprzednio umowy o pośrednictwo w kupnie lub najmie.

Wszelkie podane przez Biuro informacje nie są ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Zgodnie z Ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych z dnia 4 lutego 1994 roku (Dz.U.94 Nr 24 poz. 83, sprost.: Dz.U.94 Nr 43 poz.170) wykorzystywanie autorskich pomysłów, rozwiązań, kopiowanie, rozpowszechnianie zdjęć, fragmentów grafiki, tekstów opisów w celach zarobkowych, bez zezwolenia autora jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich oraz podlega karze. Znaki towarowe i graficzne są własnością firmy Nieruchomości Apartament.

Kontakt do opiekuna:

NIERUCHOMOŚCI APARTAMENT

MAŁGORZATA KLEPACZ
Nieprawidłowy adres E-mail
Mapa

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.