Działka na nowo powstającym osiedlu domków !!

lokalizacja: Toporzysko

126 170 PLN

110 PLN / m2

Opis nieruchomości

KONTAKT:
Małgorzata Klepacz
tel: 797 230 948

Oferuję Państwu atrakcyjną działkę budowlaną w Toporzysku ze wszystkimi mediami, położoną w połowie drogi pomiędzy centrum Bydgoszczy a Toruniem.

Do sprzedaży działka o powierzchni 1147 mkw, znajdująca się w odległości 12km od Bydgoszczy oraz 25km od Torunia, na nowo powstałym osiedlu domków jednorodzinnych.

Działka może być wykorzystywana pod działalność usługową. 

Okazja cenowa !!!

Posiadamy jeszcze na sprzedaż większe działki na tym osiedlu obok siebie - 1284 mkw oraz 1283 mkw

Atuty działki:

- Kanalizacja, woda w drodze !
- Prąd obok działki !
- Całość posianą trawą !
- Działka na nowym osiedlu !!
- Lokalizacja spokojna w pobliżu las !!!
- Równy teren !!!!
- Idealny wyjazd na drogę krajową 80 Bydgoszcz/Toruń

KONTAKT w sprawie sprzedaży:
Małgorzata Klepacz
tel: 797 230 948

Kontaktując się z agentem odpowiedzialnym za ofertę, koniecznie zapytaj jakie są warunki współpracy z naszym biurem oraz co w związku ze współpracą zapewniamy.
Dbając o bezpieczeństwo klientów sprzedających, a często także na ich wyraźne życzenie, nie podajemy adresów nieruchomości bez podpisania uprzednio umowy o pośrednictwo w kupnie lub najmie.

Wszelkie podane przez Biuro informacje nie są ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Zgodnie z Ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych z dnia 4 lutego 1994 roku (Dz.U.94 Nr 24 poz. 83, sprost.: Dz.U.94 Nr 43 poz.170) wykorzystywanie autorskich pomysłów, rozwiązań, kopiowanie, rozpowszechnianie zdjęć, fragmentów grafiki, tekstów opisów w celach zarobkowych, bez zezwolenia autora jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich oraz podlega karze. Znaki towarowe i graficzne są własnością firmy Nieruchomości Apartament.

Kontakt do opiekuna:

NIERUCHOMOŚCI APARTAMENT

MAŁGORZATA KLEPACZ
Nieprawidłowy adres E-mail
Mapa

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.