Tylko u Nas! Działka budowlana, Świebodów

lokalizacja: Świebodów

2 256 630 PLN

95 PLN / m2

Opis nieruchomości

Marcin Czerniawski
tel.794661800

Oferta tylko w Naszym biurze !

Do sprzedania działki inwestycyjne. Przeznaczenie wg MPZP - MR. Nieruchomość znajduje się w miejscowości Świebodów gmina Krośnice. Działki od powierzchni  0,23A do0,30A  z drogą wewnętrzną zapewniającą dojazd do każdej z posesji. Z dwóch stron dojazd do działek jest drogą asfaltową. Dostępne media: prąd, gaz, woda ( w drodze). Podział i usytuowanie widoczne na zdjęciach.


Zapraszam do kontaktu i na prezentację
Marcin Czerniawski
tel.794661800

Kontaktując się z agentem odpowiedzialnym za ofertę, koniecznie zapytaj jakie są warunki współpracy z naszym biurem oraz co w związku ze współpracą zapewniamy.
Dbając o bezpieczeństwo klientów sprzedających, a często także na ich wyraźne życzenie, nie podajemy adresów nieruchomości bez podpisania uprzednio umowy o pośrednictwo w kupnie lub najmie.

Wszelkie podane przez Biuro informacje nie są ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Zgodnie z Ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych z dnia 4 lutego 1994 roku (Dz.U.94 Nr 24 poz. 83, sprost.: Dz.U.94 Nr 43 poz.170) wykorzystywanie autorskich pomysłów, rozwiązań, kopiowanie, rozpowszechnianie zdjęć, fragmentów grafiki, tekstów opisów w celach zarobkowych, bez zezwolenia autora jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich oraz podlega karze. Znaki towarowe i graficzne są własnością firmy Nieruchomości Apartament.

Kontakt do opiekuna:

NIERUCHOMOŚCI APARTAMENT

MARCIN CZERNIAWSKI
Nieprawidłowy adres E-mail
Mapa

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.