Tylko u nas! Działka z możliwością ODSZKODOWANI

lokalizacja: Sucumin

499 000 PLN

80 PLN / m2

Opis nieruchomości

Tylko u nas! Inwestycja z możliwością ODSZKODOWANIA.

Działka o powierzchni 6250 m2 w Sucuminie położona w 1 linii przy drodze krajowej 22. Grunt rolny klasy IV (4600 m2) i częściowo III (1650 m2) uzbrojony od strony drogi krajowej. Całość ma kształt prostokąta ustawionego krótszym bokiem (~72,5 m) do drogi głównej. Nieruchomość zlokalizowana jest 1 km od planowanego węzła obwodnicy, 6,5 km od centrum miasta.

Przez działkę przebiegają 2 nieuregulowane prawnie linie telekomunikacyjne. Można rościć sobie z tego tytułu odszkodowanie w wysokości nawet kilkudziesięciu tysięcy złotych. W 2026 roku planowane są wywłaszczenia z tytułu budowy obwodnicy (potrwają łącznie 6-12 miesięcy). Około 1500 metrów powierzchni działki od strony drogi jest zaplanowane do wywłaszczenia. Standardowe odszkodowanie wynosi średnio 120/130% wartości gruntu, ale z pomocą odpowiedniej kancelarii (z którą współpracuję) jest szansa znacznie zwiększyć tę kwotę.

Przylegająca działka otrzymała warunki zabudowy na działalność komercyjną, więc istnieje możliwość otrzymania ich na budowę stację paliw, czy supermarketu. Co może okazać się bardzo zyskowne ze względu na ruchliwość DK 22.

Serdecznie zapraszam do kontaktu.

Patryk Patelczyk

Nieruchomości Apartament Oddział Pomorski
tel. 533 866 610

Dominik Stępień nr 728 768 624
dominiks@nieruchomosci-apartament.pl
Nieruchomości Apartament oddział Pomorski

Kontakt do opiekuna:

NIERUCHOMOŚCI APARTAMENT

ROKSANA POLACKA
Nieprawidłowy adres E-mail
Mapa

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.