Działka 1000m2 obok LASU gm. Dobrcz Idealna na dom

lokalizacja: Stronno

90 000 PLN

90 PLN / m2

Opis nieruchomości

Kontakt:
Piotr Balbuza
Tel: 797-231-329

Na sprzedaż działka o powierzchni około 1000 mkw (kilka do wyboru), wydzielona z dużej działki rolnej, na terenie płaskim w kształcie prostokąta położona w spokojnej okolicy wśród terenów zielonych, BLISKO LASU na skraju miejscowości Stronno gm. Dobrcz.

-prąd i woda w obrębie działek
-klasa gruntu IV, V
-powierzchnie do wyboru od 950mkw do 1150mkw
-dojazd drogą utwardzoną
-cena 90zł/mkw

Idealna działka pod budowę domu w spokojnej okolicy.
Atrakcyjne miejsce dla osób ceniących ciszę, świeże powietrze, bliskość przyrody i zieleni.

Kontakt do agenta nieruchomości:
Piotr Balbuza
Tel: 797-231-329

Kontaktując się z agentem odpowiedzialnym za ofertę, koniecznie zapytaj jakie są warunki współpracy z naszym biurem oraz co w związku ze współpracą zapewniamy.
Dbając o bezpieczeństwo klientów sprzedających, a często także na ich wyraźne życzenie, nie podajemy adresów nieruchomości bez podpisania uprzednio umowy o pośrednictwo w kupnie lub najmie.

Wszelkie podane przez Biuro informacje nie są ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Zgodnie z Ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych z dnia 4 lutego 1994 roku (Dz.U.94 Nr 24 poz. 83, sprost.: Dz.U.94 Nr 43 poz.170) wykorzystywanie autorskich pomysłów, rozwiązań, kopiowanie, rozpowszechnianie zdjęć, fragmentów grafiki, tekstów opisów w celach zarobkowych, bez zezwolenia autora jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich oraz podlega karze. Znaki towarowe i graficzne są własnością firmy Nieruchomości Apartament.

Kontakt do opiekuna:

NIERUCHOMOŚCI APARTAMENT

PIOTR BALBUZA
Nieprawidłowy adres E-mail
Mapa

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.