Zalew Koronowski - Możliwość Wynajmu.

lokalizacja: Sokole-Kuźnica

260 000 PLN

316 PLN / m2

Opis nieruchomości

Gorąco polecam i zapraszam na prezentację !
Maciej Brzeski  tel.798339773
Tylko u nas ! Możliwość wynajmu na okres do 5 lat z możliwością wykupu (szczegóły telefonicznie).
Pięknie położona działka w otoczeniu lasu, 190 m od Zalewu Koronowskiego. Teren w  bezpośrednim sąsiedztwie meandrujących wód Zalewu Koronowskiego. Dla działek obowiązuje MPZP przewidujący zabudowę mieszkalnictwa letniskowego, ale nie limituje powierzchni zabudowy. Działki posiadają KW i nie mają żadnych obciążeń
 Jeśli szukasz azylu i odskoczni od pędu życia codziennego to jest propozycja dla Ciebie. Prąd skrzynka elektryczna jest wystawiona przy działce. Do dyspozycji są dwie działki obok siebie - jedna o pow. 822m2 i druga 816m2, można nabyć pojedynczo lub jako jedną dużą parcelę. Teren na którym usytuowane są działki stanowi swoistą enklawę w otoczeniu lasów i wody , która już nie będzie się rozrastała z uwagi na ochronę środowiska i wód Zalewu Koronowskiego.
ZAPRASZAM i POLECAM

Kontaktując się z agentem odpowiedzialnym za ofertę, koniecznie zapytaj jakie są warunki współpracy z naszym biurem oraz co w związku ze współpracą zapewniamy.
Dbając o bezpieczeństwo klientów sprzedających, a często także na ich wyraźne życzenie, nie podajemy adresów nieruchomości bez podpisania uprzednio umowy o pośrednictwo w kupnie lub najmie.

Wszelkie podane przez Biuro informacje nie są ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Zgodnie z Ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych z dnia 4 lutego 1994 roku (Dz.U.94 Nr 24 poz. 83, sprost.: Dz.U.94 Nr 43 poz.170) wykorzystywanie autorskich pomysłów, rozwiązań, kopiowanie, rozpowszechnianie zdjęć, fragmentów grafiki, tekstów opisów w celach zarobkowych, bez zezwolenia autora jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich oraz podlega karze. Znaki towarowe i graficzne są własnością firmy Nieruchomości Apartament.

Kontakt do opiekuna:

NIERUCHOMOŚCI APARTAMENT

MACIEJ BRZESKI
Nieprawidłowy adres E-mail
Mapa

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.