Tylko u nas, działki budowlane przy polu golfowym

lokalizacja: Rokocin

129 000 PLN

129 PLN / m2

Opis nieruchomości

18 działek o powierzchniach 1000-1010 m2 znajdujących się w miejscowości Rokocin. W Większości o kształtach prostokątów i trapezów o mniej więcej równych wymiarach. Teren przeznaczony pod zabudowę jednorodzinną według MPZP. Nieruchomości położone są w spokojnej okolicy otoczonej głównie polami, z dala od miejskiego zgiełku ale 4 km od centrum Starogardu Gdańskiego.

Kontakt Martyna Morawska 728 768 553


Najbliższe jezioro (Stary Las) znajduje się w odległości 2,5 km, kościół 3 km, Supermarket (Lidl) 2 km, przedszkole 3,5 km, a szkoła podstawowa 2,5 km. Działki zlokalizowane są po sąsiedzku z obszarem przeznaczonym według MPZP na budowę pola golfowego i towarzyszącą mu zabudowę mieszkalną i usługową o najprawdopodobniej wysokim standardzie. Świadczy to sporym potencjale inwestycyjnym tych gruntów.

Media częściowo w drodze gminnej (gaz, prąd), woda w drodze (zakończenie prac podciągania wodociągu jak i zaopatrzania każdej z działek w przyłącze zaplanowane jest na czerwiec 2023). Droga utwardzona betonowymi płytami typu “Jumbo”. Szczegóły dotyczące zabudowy - maksymalna wysokość budynku mieszkalnego 9 m, dla zabudowy towarzyszącej (garaż, altana) 6 m. Co najmniej 50% powierzchni biologicznej. Maksymalna intensywność zabudowy 0,6.

Serdecznie zapraszam do kontaktu.

Martyna Morawska
Nieruchomości Apartament Oddział Pomorski
tel: 728 768 553
email: martynam@nieruchomosci-apartament.pl

Kontaktując się z agentem odpowiedzialnym za ofertę, koniecznie zapytaj jakie są warunki współpracy z naszym biurem oraz co w związku ze współpracą zapewniamy.
Dbając o bezpieczeństwo klientów sprzedających, a często także na ich wyraźne życzenie, nie podajemy adresów nieruchomości bez podpisania uprzednio umowy o pośrednictwo w kupnie lub najmie.

Wszelkie podane przez Biuro informacje nie są ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Zgodnie z Ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych z dnia 4 lutego 1994 roku (Dz.U.94 Nr 24 poz. 83, sprost.: Dz.U.94 Nr 43 poz.170) wykorzystywanie autorskich pomysłów, rozwiązań, kopiowanie, rozpowszechnianie zdjęć, fragmentów grafiki, tekstów opisów w celach zarobkowych, bez zezwolenia autora jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich oraz podlega karze. Znaki towarowe i graficzne są własnością firmy Nieruchomości Apartament.

Kontakt do opiekuna:

NIERUCHOMOŚCI APARTAMENT

MARTYNA MORAWSKA
Nieprawidłowy adres E-mail
Mapa

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.