Działki budowlane z warunkami zabudowy

lokalizacja: Rogowo

54 200 PLN

76 PLN / m2

Opis nieruchomości

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży dwóch działek budowlanych o powierzchni 714mkw. i 1316mkw. z wydanymi warunkami  pod zabudowę jednorodzinną w miejscowości Niedźwiady, blisko Rogowa. Dojazd do działek drogą asfaltową i następnie około 700m utwardzoną drogą gminną. Są w kształcie zbliżonym do prostokąta. Znajdują się blisko lasów i  jezior: Rogowskie Duże, Zioło, Niedźwiady, Kołdrąbskie, Recz i Dziadkowskie. Są płaskie z minimalnym nachyleniem w kierunku południowym. Dostępne media, tj. prąd, woda z wodociągu i sieć telekomunikacyjna  znajdują się przy drodze gminnej. Bardzo dogodna lokalizacja, cisza i spokój.

Dobry dojazd do Rogowa (centrum 3km) trasy S-5 (4,5km) i następnie Poznania (80km), Bydgoszczy (60km).

Zapraszam na prezentację.

Kontakt
Darek 798-857-383

Kontaktując się z agentem odpowiedzialnym za ofertę, koniecznie zapytaj jakie są warunki współpracy z naszym biurem oraz co w związku ze współpracą zapewniamy.
Dbając o bezpieczeństwo klientów sprzedających, a często także na ich wyraźne życzenie, nie podajemy adresów nieruchomości bez podpisania uprzednio umowy o pośrednictwo w kupnie lub najmie.

Wszelkie podane przez Biuro informacje nie są ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Zgodnie z Ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych z dnia 4 lutego 1994 roku (Dz.U.94 Nr 24 poz. 83, sprost.: Dz.U.94 Nr 43 poz.170) wykorzystywanie autorskich pomysłów, rozwiązań, kopiowanie, rozpowszechnianie zdjęć, fragmentów grafiki, tekstów opisów w celach zarobkowych, bez zezwolenia autora jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich oraz podlega karze. Znaki towarowe i graficzne są własnością firmy Nieruchomości Apartament.

Kontakt do opiekuna:

NIERUCHOMOŚCI APARTAMENT

DARIUSZ NOWAK
Nieprawidłowy adres E-mail
Mapa

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.