Tylko u nas!!! Działka z WZ i projektem domu Kulów

lokalizacja: Kulów

360 000 PLN

124 PLN / m2

Opis nieruchomości

NIERUCHOMOŚCI APARTAMENT
IZABELLA PAPROCKA ☎ 570 097 070

Do sprzedaży oferuję piękną działkę 29 arów w Kulowie gmina Kotla w powiecie Głogowskim.
Działka jest ogrodzona siatką, teren płaski zalesiony kolorowymi krzewami i drzewkami, postawiony domek narzędziowy, dwie bramy i dwie furtki. Przyłącza woda i prąd. Droga nieutwardzona gminna.
Nieruchomość ma wydane WZ pod zabudowę  jednorodzinną, posiada projekt budowy domu, pozwolenie na budowę i kierownika budowy. Działka zlokalizowana jest w przepięknej okolicy, otoczonej luźnymi zabudowaniami jednorodzinnymi w bezpośrednim sąsiedztwie lasu, otoczona wspaniałą przyrodą.

Zainteresowane osoby zapraszam do kontaktu i na prezentację.
Opiekun oferty / Izabella Paprocka
☎ 570 097 070


Kontaktując się z agentem odpowiedzialnym za ofertę, koniecznie zapytaj jakie są warunki współpracy z naszym biurem oraz co w związku ze współpracą zapewniamy.
Dbając o bezpieczeństwo klientów sprzedających, a często także na ich wyraźne życzenie, nie podajemy adresów nieruchomości bez podpisania uprzednio umowy o pośrednictwo w kupnie lub najmie.

Wszelkie podane przez Biuro informacje nie są ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Zgodnie z Ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych z dnia 4 lutego 1994 roku (Dz.U.94 Nr 24 poz. 83, sprost.: Dz.U.94 Nr 43 poz.170) wykorzystywanie autorskich pomysłów, rozwiązań, kopiowanie, rozpowszechnianie zdjęć, fragmentów grafiki, tekstów opisów w celach zarobkowych, bez zezwolenia autora jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich oraz podlega karze. Znaki towarowe i graficzne są własnością firmy Nieruchomości Apartament.

Kontakt do opiekuna:

NIERUCHOMOŚCI APARTAMENT

IZABELLA PAPROCKA
Nieprawidłowy adres E-mail
Mapa

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.