Atrakcyjne działki w Kruszynie Krajeńskim !!!

lokalizacja: Kruszyn Krajeński, Szumiąca

145 000 PLN

136 PLN / m2

Opis nieruchomości

Apartament Nieruchomości
tel: 720-885-210

TYLKO U NAS !!!

Dwie atrakcyjne działki z warunkami zabudowy w Kruszynie Krajeńskim w gminie Białe Błota.

Działki położone na obrzeżach Kruszyna Krajeńskiego w otoczeniu lasu i łąk. W pobliżu przepływa Noteć. Okolica atrakcyjna na piesze i rowerowe wycieczki. W bezpośrednim sąsiedztwie kilka domów jednorodzinnych. Okolica cicha i spokojna.
Z działek szybki dojazd do Białych Błot (około 7 minut) i do Bydgoszczy (około 15 minut). W Białych Błotach Szkoła Podstawowa, przedszkole, sklepy: Biedronka, Netto, Polo, apteki itp. Z działek 250 m do przystanku autobusu szkolnego, dowożącego dzieci do szkoły. 

Bezpośredni dojazd do działek drogą z ustanowioną służebnością.
W drodze instalacja wodna i gazowa a do działek doprowadzony prąd. 

Powierzchnia działki 513/13: 1065 m2 - cena 148 000 zł
Powierzchnia działki 513/14: 1060 m2 - cena 148 000 zł

Wydane warunki zabudowy.Zapraszam na prezentację.

Kontakt do agenta:
Jarosław Majewski
720-885-210

Kontaktując się z agentem odpowiedzialnym za ofertę, koniecznie zapytaj jakie są warunki współpracy z naszym biurem oraz co w związku ze współpracą zapewniamy.
Dbając o bezpieczeństwo klientów sprzedających, a często także na ich wyraźne życzenie, nie podajemy adresów nieruchomości bez podpisania uprzednio umowy o pośrednictwo w kupnie lub najmie.

Wszelkie podane przez Biuro informacje nie są ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Zgodnie z Ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych z dnia 4 lutego 1994 roku (Dz.U.94 Nr 24 poz. 83, sprost.: Dz.U.94 Nr 43 poz.170) wykorzystywanie autorskich pomysłów, rozwiązań, kopiowanie, rozpowszechnianie zdjęć, fragmentów grafiki, tekstów opisów w celach zarobkowych, bez zezwolenia autora jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich oraz podlega karze. Znaki towarowe i graficzne są własnością firmy Nieruchomości Apartament.

Kontakt do opiekuna:

NIERUCHOMOŚCI APARTAMENT

JAROSŁAW MURAWSKI
Nieprawidłowy adres E-mail
Mapa

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.